Βενεζουέλα Βενεζουελα-Καταρρακτες Εϊντζελ

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Στο ευχομαι amiga να παs και να μαs φερειs πολλεs φωτογραφιεs απο το salto de angel :)
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Σοκ και δέος για όσα διαβάζω:shock:
Ελπίζω να μπορέσω να τα επιβεβαιώσω με τα ματάκια μου...;)

¡Buenos dias a toda la gente en "viajes.gr"! :D
Eίμαι σίγουρος ότι θα δεις όλα όσα έχεις αποφασίσει να δεις.
Και επίσης είναι δεδομένο οτι αυτά που θα δεις θα ανταποκρίνονται - με το παραπάνω - στις προσδοκίες σου.
Ασε που περιμένουμε και δίγλωσσες περιγραφές (και στα Ισπανικά). Ωραία δε θα ναι;
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Παντωs μια και συζηταμε για τη Βενεζουελα (μικρη Βενετια) , ειναι αρκετα οικονομικοs προορισμοs.Υπαρχουν πακετα που καλυπτουν τουs καταραχτεs και το isla Margarita σε φθηνεs τιμεs.Ο πιο οικονομικοs προορισμοs τηs Καραιβικηs ειναι αυτοs - συμφωνα με τα ταξιδιωτικα γραφεια.
Με ενδιαφέρει πολύ, για στείλε κανά πακετάκι κι από δω να δούμε τι παίζει!!! Μπορείς να ποστάρεις κανά λινκ από ελληνικά πρακτορεία?;)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Λοιπον Menia , δεν εχω ιδεα απο πρακτορεια. Αυτο που αναφερω ειναι οτι εχω διαβασει κατα καιρουs σε διαφημισειs απο διαφορα γραφεια σε εφημεριδεs , περιοδικα κλπ..
Εχω προσεξει οτι ειναι αρκετα φθηνα - καμια σχεση με Ασια ομωs - σε σχεση με την υπολοιπη Καραιβικη.
Εγω δε θα πηγαινα με γραφειο , αν και το Καρακαs μια προσοχη τη θελει απ'οτι ξερω.
Παρολα αυτα αν κανειs ενδιεφερεται για ανεξαρτητο ταξιδι αs ριξει μια ματια στο αρχιπελαγοs Los Roques....really rocks:clap:
 

manu2fra

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΕΝΥΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ- ΜΠΟΡΑ
Οποιος παει πρεπει να ειναι πολυ προσεκτικος και ποσο μαλλον στην πρωτευουσα στο Καρακας...
Η εγκληματικοτητα εχει ανεβει πολυ ψηλα εκει... Η κοπελια μου ειναι απο εκει γεννηθηκε και μεγαλωσε 20 χρονια το καρακας και εχω μαθει πολλα.. σε σκοτωνουν και για ενα φραγκοδιφραγκο που λεει ο λογος
Επιλεξτε ενα καλο ξενοδοχειο με ασφαλεια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.402
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom