Ιταλία Βενετία - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
εχεις δικιο το θεμα ειναι να μην φτασω ομως απογευμα γιατι παει η μερα . για αυτο λεω οτι βρηκα με 220 και φτανει νωρις το μεσημερακι
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
το εψαξα και δεν βγαζει μετα τον Νοεμβρη εχεις δικιο man.απλα μου φαινεται περιεργο μετα απο 5 μηνες και να ειναι τοσομ ακριβα:mad:
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
158
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Κοιτα στην easyjet easyJet.com ? κάντε κράτηση σε οικονομικές πτήσεις, ξενοδοχεία, ενοικίαση αυτοκινήτων για ταξίδια με χαμηλό κόστος για Αθηνα-Μιλανο ή Αθηνα - Ρωμη και απο εκει αναλογα τις ανταποκρισεις μπορεις να πεταξεις ειτε με easyjet παλι ειτε με ryanair Cheap Flights to Europe with Ryanair - Cheap Flights from UK . Mια αλλη καλη λυση ειναι και το τρενο απο Ρωμη ή Μιλανο για Βενετια Trenitalia - HomePage . Eμενα με ειχε βολεψει Ρωμη-Βενετια με easyjet και Βενετια- Ρωμη με ryanair. Αν ομως με τις ανταποκρισεις αναγκαστεις να μεινεις και ενα βραδυ Ρωμη ή Μιλανο δεν νομιζω να σε συμφερει ιδιαιτερα αυτος ο τροπος.
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
δεν ξερω ρε γαμωτο, το θεμα ειναι οτι εχω παει Ρωμη και δεν λεει γενικα να χασω μερα με τις ανταποκρισεις. το σκεφτηκα και για τρενο απο μιλανο προς βενετια αλλα δεν εχει τρελες διαφορες και φτανει και αργα βενετια οποτε θα χασω την μερα. ευχαριστω πολυ παντως:D
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
μπορεις να μου πεις αν σου ειναι ευκολο ποιες ημερομηνιες εβαλες γαι τον οκτωβριο γιατι δεν μου βγαζει τιποτα. ευχαριστω φιλε
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
νομιζω οτι το εψαξα ρε γμτ αλλα δεν εχει τεραστιες διαφορες. δεν ξερω αλλα εχω χαθει...
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
εχεις δικιο το θεμα ειναι να μην φτασω ομως απογευμα γιατι παει η μερα . για αυτο λεω οτι βρηκα με 220 και φτανει νωρις το μεσημερακι
Όλα μαζί δε γίνονται. Αν θέλεις καλή τιμή θα πρέπει να βάλεις νερό στο κρασί σου.
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
μαλλον εχεις δικιο. απλα στο μυαλο μου το ειχα για πιο φθηνα επειδη ειναι για μετα απο 5 μηνες. τι να πεις...
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
πιστεύω πάντως πως αυτή την τιμή θα στην δίνει και 2 μήνες μετά. Στη θέση σου θα περίμενα για κάποια προσφορά πάλι και αν όχι τα κλείνεις τότε. Όπως και να χει τα 180 της lufthansa τα θεωρώ μια χαρά τιμή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom