Αυστρία Ουγγαρία Βιέννη Πρωτοχρονιά 2013, εεε και λίγη Βουδαπέστη (Video)

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio

Και έτσι φτάσαμε στην παραμονή πρωτοχρονιάς.
Προσπάθησα να σας δώσω όσο μπορώ τo κλίμα της πόλης. Τα μαγαζιά κλείσανε όλα στις 2 το μεσημέρι πράγμα που δεν προλάβαμε να κάνουμε τις αγορές που θέλαμε, μιας και δεν είχαμε μάθει τι ώρα κλείνουν. ακόμα και τα super market κλείσανε στις 2.

Μείνανε μονο ανοιχτά τα τουριστικά τους.
Όλη η πολη από τις 2 και μετά έγινε ένα party... διάσπαρτα διαφορα stage με διαφορετική μουσική... θες κλασική μουσική ? θες pop? θες ροκ ? θες Εthnic? ότι τραβάει η ψυχή σου να ακούσεις. εμείς κάναμε ένα tour σχεδόν σε όλα τα stage... στο παρακάτω video θα δείτε το κλίμα τις πόλης την ημερα έως που βράδιασε και μεταφερθήκαμε στην περιοχή praternstern με τον ομώνυμο τροχό Prater.
Σε ανεβάζει στα 65 μετρα οποτε έχεις μια τέλεια άποψη της πόλης.
9 euro για να ανεβείς... αλλα αν πας έως εκεί ε ανέβα!!!! :bleh:

ας μην πω αλλα .....

5) Video :clap:
Austria - Vienna New Years Eve 2013 - Pre Party & Prater

 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Για αλλη μια φορα, εξαιρετικος!
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
Για αλλη μια φορα, εξαιρετικος!
μήπως ξέρεις πως θα μπει embeded τo video ? δηλαδή να μπορεί κάποιος να πατάει από εδώ τo play για να παίζει και όχι να τον παραπέμπει στο link του site ??

Σε ευχαριστω και για το comment!! :) !!!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
μήπως ξέρεις πως θα μπει embeded τo video ? δηλαδή να μπορεί κάποιος να πατάει από εδώ τo play για να παίζει και όχι να τον παραπέμπει στο link του site ??

Σε ευχαριστω και για το comment!! :) !!!!
Δυστυχως οχι.εχω προσπαθησει κι εγω με πολλους τροπους αλλα δεν τα καταφερα. Ρωτα τον def ή ανεβασε το youtube και βαλ'το απο κει.
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
Δυστυχως οχι.εχω προσπαθησει κι εγω με πολλους τροπους αλλα δεν τα καταφερα. Ρωτα τον def ή ανεβασε το youtube και βαλ'το απο κει.
Παλιά έχω βάλει πολλά σε αλλες ιστροριες. Τωρε δε ξερω !
Ναι ίσως κάποιος ειδικός από το forum να μας πει !!
σε ευχαριστω
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
μήπως ξέρεις πως θα μπει embeded τo video ? δηλαδή να μπορεί κάποιος να πατάει από εδώ τo play για να παίζει και όχι να τον παραπέμπει στο link του site ??

Σε ευχαριστω και για το comment!! :) !!!!
Πατάς το εικονίδιο πάνω με την υδρόγειο (εισάγετε link) και κάνεις επικόλληση το Link του βίντεο που θες από το site που τα ανεβάζεις.Το έκανες και δεν πέτυχε?Δεν ξέρω αν ο τρόπος που σου είπα είναι μόνο για βίντεο του Youtube.

Οντως εξαιρετική δουλειά και μεράκι:)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
στο εφτιαξα! εισαι οκ; :D
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
Πατάς το εικονίδιο πάνω με την υδρόγειο (εισάγετε link) και κάνεις επικόλληση το Link του βίντεο που θες από το site που τα ανεβάζεις.Το έκανες και δεν πέτυχε?Δεν ξέρω αν ο τρόπος που σου είπα είναι μόνο για βίντεο του Youtube.

Οντως εξαιρετική δουλειά και μεράκι:)
ναι το έκανα απο πριν με τον τρόπο που το λες... αλλα τώρα το πέτυχα βγάζοντας από το https το ''s'' και βγήκε επιτέλους!!!! :) :clap::clap::clap:
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
υπεροχο βίντεο, δεν ήθελα να τελειώσει! δηλώνω fan!

αν επιτρέπεται με ποιο πρόγραμμα επεξεργάζεσαι τα βίντεό σου?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.035
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom