Βιετνάμ Βιετνάμ - Βιζα

poised

Member
Μηνύματα
862
Likes
6.319
Ε όχι όλοι (αν και θα έπρεπε) για αυτό σε ρωτάω. Τι μέγεθος, ανάλυση και τύπος αρχείων είναι οι φωτογραφίες σου;
 

KonstAntinos 87

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ε όχι όλοι (αν και θα έπρεπε) για αυτό σε ρωτάω. Τι μέγεθος, ανάλυση και τύπος αρχείων είναι οι φωτογραφίες σου;
Είναι jpeg στα 66 kb την φωτογραφία ξανά προσπάθησα την πήρε το διαβατήριο δεν εγκρίνεται low quality page μου γράφει. Αν πάω στην πρεσβεία του Βιετνάμ θα βγάλω άκρη?
 

poised

Member
Μηνύματα
862
Likes
6.319
Δε βοηθάς και πολύ, αντί να γράψεις τις διαστάσεις/μεγέθη του διαβατηρίου με το οποίο έχεις το πρόβλημα μου λες της φωτογραφίας που τελικά σου πέρασε. Επίσης αφού σου λέει ότι το πρόβλημα είναι η χαμηλή ανάλυση γιατί δε δοκιμάζεις να την αυξήσεις;

Σε περίπτωση που σου είναι χρήσιμο, το δικό μου jpg της σελίδας του διαβατηρίου είναι περίπου 1600x1100px με 200kb μέγεθος ενώ η φωτογραφία 1000x1500px με 110kb και τα έχουν δεχθεί χωρίς πρόβλημα στο παρελθόν. Αν τα έχεις βγάλει φωτογραφία με το κινητό αντί για σκάνερ πρόσεξε να μην είναι θολά και το διαβατήριο να περιλαμβάνει όλη τη σελίδα και να είναι ίσια.

Απ' όσο ξέρω στις πρεσβείες μετά κόβιντ δεν βγάζουν την τυπική τουριστική βίζα, μόνο άλλες κατηγορίες. Η τουριστική γίνεται μόνο online. Μπορεί να έχει αλλάξει αυτό, πάρε τηλ αν δεν τα καταφέρεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.668
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom