Βιετνάμ Βιετνάμ - Η χρονιά της τίγρης – Ο εορτασμός του Tet

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Επ; Τι εγινε το φετεινο; Η μηπως θα πας και φετος και του χρονου;
ΕΡΣΗ,
να σου πω, πως ούτε γω ξέρω! :(
Εκεί που ήταν να κλείσω για 15/3 με πρακτορείο, και το ΄πα στη φίλη μου, να 'σου και την πιάσαν οι ανησυχίες της (???!!!).... Μήπως να το αφήσουμε για φέτος και διάφορα τέτοια! :mad:

Της είπα ότι θα ΄ναι τέλεια, Μεκόνγκ, Χουέ, Χοιάν, Χαλόνγκ και όλα τα σχετικά, είπε θα το ξανασκεφθεί και θα μου πει. Ακόμα περιμένω....

Και όχι τίποτε άλλο, είχα φτιαχτεί διαβάζοντας τα σχετικά από εδώ μέσα!! :(:(:(:(:(:( :roll::roll:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εκεί που ήταν να κλείσω για 15/3 με πρακτορείο, και το ΄πα στη φίλη μου, να 'σου και την πιάσαν οι ανησυχίες της (???!!!).... Μήπως να το αφήσουμε για φέτος και διάφορα τέτοια! :mad:

Της είπα ότι θα ΄ναι τέλεια, Μεκόνγκ, Χουέ, Χοιάν, Χαλόνγκ και όλα τα σχετικά, είπε θα το ξανασκεφθεί και θα μου πει. Ακόμα περιμένω....

Και όχι τίποτε άλλο, είχα φτιαχτεί διαβάζοντας τα σχετικά από εδώ μέσα!! :(:(:(:(:(:( :roll::roll:
malysa, μήπως να της πεις ότι έχεις εξασφαλίσει τον καλύτερο tour leader, μόνο στα καλύτερα θα την πάει, θα της τα λέει και ελληνικά, να την ψήσεις για το καλοκαίρι? ;) Και τον προορισμό... άσ'τον να αιωρείται... :haha:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.731
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Θυσία γίνεσαι, στην Ινδία, στο Βιετνάμ να δω πού θα πρωτοπάς να ξεναγήσεις :bleh:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Θυσία γίνεσαι, στην Ινδία, στο Βιετνάμ να δω πού θα πρωτοπάς να ξεναγήσεις :bleh:
Σε όοοοοολο τον κόσμο! :haha:

Μη σου πω κι ότι αν αργήσετε να πάτε λίγο στη Λατινική Αμερική, εμένα θα πάρετε για ξεναγό κι εκεί! :haha:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Για όποιον ενδιαφέρεται για περισσότερες πληροφορίες, υπάρχουν άφθονες ιστοσελίδες στο διαδίκτυο. Πολλές αντιγράφουν λίγο ως πολύ η μία την άλλη. Μια πιο εμπερειστατωμένη είναι η:

Happy Lunar New Year! Chuc Mung Nam Moi!: ThingsAsian

Παραθέτω και 2 βίντεο που νομίζω ότι προσθέτουν ήχο και εικόνες σε όσα αναφέρθηκαν στις προηγούμενες ενότητες.
Πω πω, τι ωραία παρουσίαση ετοίμασες :clap: Μπράβο, τόσο ενημερωτικό και καλοφροντισμένο :clap: ενθουσιάστηκα...χίλια ευχαριστώ :clap:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
malysa, μήπως να της πεις ότι έχεις εξασφαλίσει τον καλύτερο tour leader, μόνο στα καλύτερα θα την πάει, θα της τα λέει και ελληνικά, να την ψήσεις για το καλοκαίρι? ;) Και τον προορισμό... άσ'τον να αιωρείται... :haha:
babaduma, η φίλη μου για καλοκαίρι σίγουρα δεν μπορεί, λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων, εγώ όμως με χίλια!! :p:p

Θυσία γίνεσαι, στην Ινδία, στο Βιετνάμ να δω πού θα πρωτοπάς να ξεναγήσεις :bleh:
ΠΟΤΕ οργανώνεται το γκρουπάκι και για ΠΟΥ ??? :clap::clap: να προλάβω, να προλάβω...:roll::roll::roll:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μην το συζητας! Αυτο που οργανωνουν ειναι το κατι αλλο και το σπανιο!
Να προτιμησεις την πληρη εκδοχη του babaduma!
Τετοιο προγραμμα δεν υπαρχει στην ελληνικη αγορα!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Μην το συζητας! Αυτο που οργανωνουν ειναι το κατι αλλο και το σπανιο!
Να προτιμησεις την πληρη εκδοχη του babaduma!
Τετοιο προγραμμα δεν υπαρχει στην ελληνικη αγορα!
ααα, ΕΡΣΗ, για κάτσε να χω το νου μου, μην τυχόν βγει στον αέρα καμμιά πρόσκληση ;).
Οχι τίποτε άλλο, για να καβατζάρω κανένα ευρώ:):), πριν γίνει η μείωση των μισθών μας ...:)()
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Έστω και καθυστερημένα,τα εύσημά μου για την εκπληκτική έρευνα και παρουσίασή σου.Μας άνοιξες τα μάτια.
Μήπως από Sai Baba να μετονομαστείς σε Ho Chi Baba;:clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom