Βιετνάμ Καμπότζη Βιετνάμ - Καμπότζη

curio

Member
Μηνύματα
26
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
συνεχιζω Αφρικη
Ταξίδι-Όνειρο
Αβάνα
Η ιστορία είναι εξαιρετική. Ανυπομονώ να τα δώ απο κοντά.
 

curio

Member
Μηνύματα
26
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
συνεχιζω Αφρικη
Ταξίδι-Όνειρο
Αβάνα
Είμαι στην Καμπότζη ήδη 2 εβδομάδες και ετοιμάζομαι για Βιετνάμ. Για όποιον ενδιαφέρεται ανεβάζω κάποιες φωτο στο site Ταξίδι στην Καπότζη. Προς το παρόν μόνο φωτό χωρίς κείμενα, λογω έλλειψης χρόνου.

Με την επιστροφή μου τον Απρίλιο, πιστεύω να γράψω κάτι για το ταξίδι.
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Καλα να περνας και περιμενουμε ιστορια!!!:clap:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Είμαι στην Καμπότζη ήδη 2 εβδομάδες και ετοιμάζομαι για Βιετνάμ. Για όποιον ενδιαφέρεται ανεβάζω κάποιες φωτο στο site Ταξίδι στην Καπότζη. Προς το παρόν μόνο φωτό χωρίς κείμενα, λογω έλλειψης χρόνου.

Με την επιστροφή μου τον Απρίλιο, πιστεύω να γράψω κάτι για το ταξίδι.
Curio, πολύ ωραία να συνεχίζεις να περνάς!!
Τέλειες οι φωτο σου!
Δοκίμασες και από το μεζέ σκουληκάκια??? :clap::clap::clap:
 

curio

Member
Μηνύματα
26
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
συνεχιζω Αφρικη
Ταξίδι-Όνειρο
Αβάνα

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
curio καλά να περνάς !!!!
αυτό είναι!!!!!!! θέλουν χρόνο τα άτιμα τα ταξίδια ..για την καμπότζη χαλαρά το 15ήμερο!!
κοίτα να μαζέψεις υλικό κι άλλο --σε αναμένομεν!!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Ενω υπάρχουν σε αφθονία και ποικιλία για όλα τα γούστα...

Phnom+Penh+14.jpg (image)

...ομολογώ οτι δε υπήρξα τοσο θαρραλέος...

http://3.bp.blogspot.com/_M73tiwRQJ7s/S5DWFBWwt7I/AAAAAAAAAqM/r5bsXHvb3cg/s1600-h/Phnom+Penh+2010-03-05+033.jpg

ακομη...
Curio, και το σκεφθόμουν .... τα δοκίμασε ή όχι ?

Οι σχετικές φωτο, μου θυμισαν την ανιψιά μου που όταν τρώμε γαρίδες, μας λέει "πως τα τρώτε αυτά, μοιάζουν σαν ξανθές κατσαρίδες μεγάλες".

Καλή συνέχεια, και αναμονή για + 1 ιστορίες !!

Υ.Γ. Μιας και εγώ δεν κατάφερα το Βιετνάμ για το Μάρτη, για να δω μήπως καταφέρω κάτι άλλο προς τα εκεί το καλοκαίρι....
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
καλημερα σε ολους..πριν απο λιγο επεστρεψα απο το μικρο οδοιπορικο...μα πολυ κρυο εχετε εντο στο ελλαντα και πολλλλλους φορους ακουω....μηπως πρεπει να παω παλι πισω....και μια καραντι πληροφορια : μακρυα απο καμποτζη απριλιο και μαιο γιατι ο ηλιος κανει τζιζ...:roll::roll::roll:
 

curio

Member
Μηνύματα
26
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
συνεχιζω Αφρικη
Ταξίδι-Όνειρο
Αβάνα
Και τώρα η ζέστη καλά κρατεί. Τελος Φλεβαρη και αρχες Μαρτη χτυπησε κατι 40ρια ξεγυρισμενα. Και ναμαι πανω στη βαρκα 6 ωρες στον ηλιο (κατω απο το υποστεγο λαμαρινα φουρνου, πρεπει να ειχε 50ο) και τα μακρυμανικα πισω στην Πνομ Πενχ αφου εφυγα με τα εντελως απαραιτητα. Καηκα ο δολιος αλλα στη συνεχεια προμηθευτηκα στολη Χμερ, ψαραδικο μακρυ πατελονι και πουκαμισο. Με τα αθλητικα απο κατω, τελειο συνολακι. Οι εικονες ομως αξιζουν την ταλαιπωρια.
 

maιra1

Member
Μηνύματα
206
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΚΙΝΑ
καλημερα σε ολους..πριν απο λιγο επεστρεψα απο το μικρο οδοιπορικο...μα πολυ κρυο εχετε εντο στο ελλαντα και πολλλλλους φορους ακουω....μηπως πρεπει να παω παλι πισω....και μια καραντι πληροφορια : μακρυα απο καμποτζη απριλιο και μαιο γιατι ο ηλιος κανει τζιζ...:roll::roll::roll:

Καλώς ήρθες!!!:clap: ΜΟΝΟ μία πληροφορία;;;; Ξεκουράσου σχετικώς, προσαρμόσου -και καλά....λέμε τώρα -:haha: και ΔΩΣΕ ταξίδι στον λαό.
Πάντα καλοτάξιδος:)
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
καλημερα σε ολους..πριν απο λιγο επεστρεψα απο το μικρο οδοιπορικο...μα πολυ κρυο εχετε εντο στο ελλαντα και πολλλλλους φορους ακουω....μηπως πρεπει να παω παλι πισω....και μια καραντι πληροφορια : μακρυα απο καμποτζη απριλιο και μαιο γιατι ο ηλιος κανει τζιζ...:roll::roll::roll:
Elgeo,
καλώς ήλθες και από μένα!!
Αναμένουμε και άλλη ιστοριούλα . τι καλά, τι καλά.....και φωτος βεβαίως βεβαίως.:clap::clap:

Και τώρα η ζέστη καλά κρατεί. Τελος Φλεβαρη και αρχες Μαρτη χτυπησε κατι 40ρια ξεγυρισμενα. Και ναμαι πανω στη βαρκα 6 ωρες στον ηλιο (κατω απο το υποστεγο λαμαρινα φουρνου, πρεπει να ειχε 50ο) και τα μακρυμανικα πισω στην Πνομ Πενχ αφου εφυγα με τα εντελως απαραιτητα. Καηκα ο δολιος αλλα στη συνεχεια προμηθευτηκα στολη Χμερ, ψαραδικο μακρυ πατελονι και πουκαμισο. Με τα αθλητικα απο κατω, τελειο συνολακι. Οι εικονες ομως αξιζουν την ταλαιπωρια.
βρε όλος ο καλός ο κόσμος, προς τα αγαπημένα μου μέρη..
καλή συνέχεια curio :clap::clap::clap:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Elgeo που πήγε πάλι το μουσουδάκι σου????????
ασε θα ρίξω τα χαρτιά και θα δώ μόνη μου...:shock:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.797
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom