Κροατία Βοήθεια για Ζαγκρεμπ

billkozani

Member
Μηνύματα
41
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
Βαρσοβια
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Γεια σας ταξιδεύω αρχές του μήνα στο Ζάγκρεμπ? Μπορείτε να μου πείτε την γνώμη σας,πως σας φανηκε,τι σας έκανε εντύπωση η κάποιο σημείο να δω ,κάποιο μαγαζί, κάποιο αξιοθέατο?Θα κάτσω 3 νύχτες..Σας ευχαριστώ..!!!!!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.962
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Μπορείτε να μου πείτε την γνώμη σας,πως σας φανηκε,τι σας έκανε εντύπωση η κάποιο σημείο να δω ,κάποιο μαγαζί, κάποιο αξιοθέατο?Θα κάτσω 3 νύχτες..Σας ευχαριστώ..!!!!!
Μου φάνηκε ωραιότατο για 3 νύχτες στο χαλαρό, μπορείς όμως να το συνδυάσεις και με Λουμπλιάνα όπως κάνουν οι περισσότεροι.
Αρκετές πληροφορίες θα βρεις εδώ:
Ευρώπη

Η δική μου ιστορία για την πόλη:
Κροατία - Τα φώτα στο Zǎɡreb. Από αγχωτικά σε …αγχολυτικά.

Αν χρειαστείς κάτι επιπλέον εδώ είμαστε
 

Robert

Member
Μηνύματα
114
Likes
256
Επειδή έχουμε προγραμματίσει ταξίδι στο Ζάγκρεμπ τον επόμενο μήνα,έχει πάει κανένας εκεί μετά από τα πρόσφατα γεγονότα με τους χούλιγκανς;Μήπως αντιμετωπίσουμε κανα θέμα επειδή είμαστε Έλληνες;Η μάνα μου μόνο που δεν λιποθύμησε όταν της είπα ότι θα πάμε στο Ζάγκρεμπ :haha:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Επειδή έχουμε προγραμματίσει ταξίδι στο Ζάγκρεμπ τον επόμενο μήνα,έχει πάει κανένας εκεί μετά από τα πρόσφατα γεγονότα με τους χούλιγκανς;Μήπως αντιμετωπίσουμε κανα θέμα επειδή είμαστε Έλληνες;Η μάνα μου μόνο που δεν λιποθύμησε όταν της είπα ότι θα πάμε στο Ζάγκρεμπ :haha:
Τους νεοναζι καλο ειναι να τους αποφευγουμε σε καθε χωρα.
Δεν ειναι νεοναζι προφανως η πλειοψηφια, οποτε τι να φοβαστε?
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.962
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Επειδή έχουμε προγραμματίσει ταξίδι στο Ζάγκρεμπ τον επόμενο μήνα,έχει πάει κανένας εκεί μετά από τα πρόσφατα γεγονότα με τους χούλιγκανς;Μήπως αντιμετωπίσουμε κανα θέμα επειδή είμαστε Έλληνες;Η μάνα μου μόνο που δεν λιποθύμησε όταν της είπα ότι θα πάμε στο Ζάγκρεμπ :haha:
Δε μου χει τύχει ευτυχώς κανένα περιστατικό, ωστόσο επειδή μιλάμε για Βαλκάνια και τέτοιες καταστάσεις παίρνουμε τις απαραίτητες προφυλάξεις. Δεν ανοίγουμε κουβέντα για οπαδικά ζητήματα, δεν έχουμε ιδέα από ποδόσφαιρο, δε φοράμε κάτι που να χει σχέση με ομάδα και μπορεί να προκαλέσει, έχουμε το νου μας για το που βρισκόμαστε. Όλα θα πάνε καλά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.689
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom