Κούβα Βοήθεια για Κούβα!!!!!!

gchar

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα!!!

Θέλω να πάω Κούβα με την γυναίκα μου τέλη Νοέμβρη με αρχές Δεκέμβρη (θέλουμε να πάμε Αβάνα-Τρινιδαδ-Σαντιαγκο-Καγιο Κοκο και καθόλου Βαραδέρο και θέλουμε να κάτσουμε για 11-12 διανυκτερεύσεις) και θέλω να κάνω μερικές ερωτήσεις μήπως και μπορεί να με βοηθήσει κάποιος.

1) Ξέρει κάποιος κανένα Ταξιδιωτικό γραφείο στο εξωτερικό για να κλείσω την εκδρομη΄(έχω ακούσει ότι είναι πολύ πιο φτηνά να το κλείσεις από ταξιδιωτικό γραφείο του εξωτερικού και να πετάξεις π.χ από Γερμανία ή Αγγλία)

2) Έχει πάει ποτέ κανείς Κούβα με το windmillstravel (Windmills Travel and Tourism Agency, Greece Tours, Hotels, Holiday in Greece, Cruises, Gay Travel, Greece Tour operators ) γιατί έχω βρει ένα πακέτο που μου αρέσει πολύ (Κούβα, το Μαργαριτάρι της Καραϊβικής Αβάνα - Σάντα Κλάρα - Σιενφουέγος - Τρινιδάδ - Κάγιο Κόκο - Σαντιάγο - Τεράσας Κούβα Κούβα) αλλά στέλνω mail δεν μου απαντάνε πέρνω τηλέφωνο το ίδιο....

Αυτά αρχικά ήθελα να ρωτήσω και θα προσπαθήσω ν βρω τα υπόλοιπα από το forum και αν δεν τα καταφέρω θα επανέλθω!!!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.550
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Γούστα είναι αυτά, αλλά αν επιτρέπεται γιατί προτιμάτε το Κάγιο Κόκο; Είναι ένα νησί με πολλά κουνούπια, μέτρια παραλία, καθόλου τοπική ζωή και απολύτως τίποτε να κάνεις, απλά έχει τρία ξενοδοχεία πάνω. Ακόμη και το Βαραδέρο προσφέρει έστω κάποιου είδους αξιοθέατα, δυνατότητα απόδρασης και έχει και Κουβανούς, το Κάγιο Κόκο είναι σκέτη φυλακή.
 

viajera

Member
Μηνύματα
65
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ινδονησία
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Γούστα είναι αυτά, αλλά αν επιτρέπεται γιατί προτιμάτε το Κάγιο Κόκο; Είναι ένα νησί με πολλά κουνούπια, μέτρια παραλία, καθόλου τοπική ζωή και απολύτως τίποτε να κάνεις, απλά έχει τρία ξενοδοχεία πάνω. Ακόμη και το Βαραδέρο προσφέρει έστω κάποιου είδους αξιοθέατα, δυνατότητα απόδρασης και έχει και Κουβανούς, το Κάγιο Κόκο είναι σκέτη φυλακή.
Ετσι ενοιωσα κι εγω στις Μαλδιβες.Φυλακη.Δεν θελω να ακουσω για εξωτικες παραλιες με ξενοδοχειαρες και τιποτε αλλο.
 

fotis.p

Member
Μηνύματα
12
Likes
14
Το ίδιο και το cayo Santa Maria. Αλλά για ένα μπανακι δεν είναι ασχημα. Διανυκτέρευση στο Remedios και πας το πρωι στο νησι το οποιο έχει 3-4 ξενοδοχεία και τιποτε άλλο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.894
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom