Σαντορίνη Βοήθεια για Σαντορίνη!

LV24

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Καλησπέρα στην τρομερή ομάδα! Εκτός από καλόπιασμα για να με βοηθήσετε γιατί στο παρελθόν που άκουσα συμβουλή σας πέρασα τέλεια, το εννοώ ότι είστε φοβερό φόρουμ! Θέλω συμβουλή για να κλείσω τελευταία στιγμή ένα τριήμερο Σαντορίνη (καθημερινές όχι 15Αύγουστο). Πρώτη φορά που πηγαίνω. Θέλω γύρω στα 100 ευρώ το δωμάτιο, να είναι designato, relaxing, πισίνα, θέα, romantic. Σε ποια περιοχή προτείνετε; Και ωραία θάλασσα που να μην τη πιάνει ο αέρας - άρα όχι στη βόρεια πλευρά Σαντορίνης, σωστά; Επίσης, δε θα χουμε αμάξι οπότε κοντά να υπάρχει λεωφορείο. Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ και περιμένω τα φώτα σας!;)
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Καλησπέρα στην τρομερή ομάδα! Εκτός από καλόπιασμα για να με βοηθήσετε γιατί στο παρελθόν που άκουσα συμβουλή σας πέρασα τέλεια, το εννοώ ότι είστε φοβερό φόρουμ! Θέλω συμβουλή για να κλείσω τελευταία στιγμή ένα τριήμερο Σαντορίνη (καθημερινές όχι 15Αύγουστο). Πρώτη φορά που πηγαίνω. Θέλω γύρω στα 100 ευρώ το δωμάτιο, να είναι designato, relaxing, πισίνα, θέα, romantic. Σε ποια περιοχή προτείνετε; Και ωραία θάλασσα που να μην τη πιάνει ο αέρας - άρα όχι στη βόρεια πλευρά Σαντορίνης, σωστά; Επίσης, δε θα χουμε αμάξι οπότε κοντά να υπάρχει λεωφορείο. Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ και περιμένω τα φώτα σας!;)
πιστευω οτι με τα χρηματα που διαθετεις για αυγουστο δεν θα βρεις ξενοδοχειο οπως το θες στην σαντορινη..:( και μαλιστα τελευταια στιγμη..μηπως να κοιταζες αλλο νησι?
 

LV24

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Έχεις απόλυτο δίκιο.Τελικά λέμε Κέρκυρα 7ημερο (με κοινωνικό τουρισμό). Προτείνεις κάποια περιοχή συγκεκριμένα;
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Έχεις απόλυτο δίκιο.Τελικά λέμε Κέρκυρα 7ημερο (με κοινωνικό τουρισμό). Προτείνεις κάποια περιοχή συγκεκριμένα;
Απο τα relax θέα πισίνες παραλίες της σαντορίνης μας πετας
''7 ημερο κοινωνικού τουρισμού '' στην Κέρκυρα :shock::shock:.

Εμεις τωρα τι να σου πούμε ???? δες την λίστα με τα ξενοδοχεία και ξεκίνα τα τηλέφωνα και αν βρείς πεςτο και σε μας .

Αν πήγαινες στην Κέρκυρα χωρίς κοινωνικό τουρισμό θα σου πρότεινα
αυτό που εχω μείνει και ηταν υπέροχο.
Τα συνδιάζει όλα και relax και Θέα και Spa και πράσινο και καλό πρωινό

Eva Palace Resort Hotel Corfu: Our Romantic Luxury Resort Hotel In Corfu
 

LV24

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Απο τα relax θέα πισίνες παραλίες της σαντορίνης μας πετας
''7 ημερο κοινωνικού τουρισμού '' στην Κέρκυρα :shock::shock:.

Εμεις τωρα τι να σου πούμε ???? δες την λίστα με τα ξενοδοχεία και ξεκίνα τα τηλέφωνα και αν βρείς πεςτο και σε μας .

Αν πήγαινες στην Κέρκυρα χωρίς κοινωνικό τουρισμό θα σου πρότεινα
αυτό που εχω μείνει και ηταν υπέροχο.
Τα συνδιάζει όλα και relax και Θέα και Spa και πράσινο και καλό πρωινό

Eva Palace Resort Hotel Corfu: Our Romantic Luxury Resort Hotel In Corfu
Χαχαχα Έτσι, Χουντίνι! Απο Αιγαίο Ιόνιο! Αφού δε βρήκα τίποτα (!) (Κατά τ' άλλα κρίση και όλοι στο ακριβό νησί, αν και πιο πολλούς τουρίστες έχει)για Σαντορίνη τι να κάνω; Θα πάω με κοινωνικό τουρισμό που τον φύλαγα για αργότερα στο Ιόνιο που δε θα χει και μποφόρια (λογικά!). Για πες εμπειρία από Κέρκυρα... Προτάσεις; :p
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Τι να σου πώ εγώ ???
εδω μεσα γραφει η μισή Κέρκυρα , ψάξε στην αναζήτηση αφου φιξάρεις πότε και αν τελικά πάς Κέρκυρα ???
Δεν νομίζω να αλλάξεις πάλι προορισμό !!!!!!!
 

LV24

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Τι να σου πώ εγώ ???
εδω μεσα γραφει η μισή Κέρκυρα , ψάξε στην αναζήτηση αφου φιξάρεις πότε και αν τελικά πάς Κέρκυρα ???
Δεν νομίζω να αλλάξεις πάλι προορισμό !!!!!!!
Λες και το θέλω!? Απλώς μου κάνει εντύπωση ότι παρά την κρίση όλα είναι κλεισμένα! Και έτσι όπου βρω!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Δεν μου κανει καμία εντύπωση οτι αποφάσισες να ψαξεις για διαμονή τελευταια στιγμή
που βλέπεις το περίεργο ??? 3λα μου ντε

Σήμερα φιλικό μου ζευγαρι μου ζητησε να τους βρώ ξενοδοχείο στην Μυκονο για 15αυγουστο :shock::shock:
 

LV24

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Δεν μου κανει καμία εντύπωση οτι αποφάσισες να ψαξεις για διαμονή τελευταια στιγμή
που βλέπεις το περίεργο ??? 3λα μου ντε

Σήμερα φιλικό μου ζευγαρι μου ζητησε να τους βρώ ξενοδοχείο στην Μυκονο για 15αυγουστο :shock::shock:
Περίεργο είναι εμφανές και απορώ γτ δεν το βλέπουν και άλλοι! Εντάξει για τα νησιά Σαντορίνη και Μύκονος δεν μπορείς να βρεις τελευταία στιγμή! Αλλά σε περίοδο κρίσης να είναι όλα κλεισμένα!? Τέλος πάντων.
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
Μιας και το τόπικ έχει θέμα την Σαντορίνη...να ρωτήσω κι εγώ με τη σειρά μου, η περιοχή Περίσσα Θήρας είναι καλή για διαμονή?

Ευχαριστώ!
 

xanele

Member
Μηνύματα
28
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω..
Ταξίδι-Όνειρο
παντου!
Σαντορινη

Μιας και το τόπικ έχει θέμα την Σαντορίνη...να ρωτήσω κι εγώ με τη σειρά μου, η περιοχή Περίσσα Θήρας είναι καλή για διαμονή?

Ευχαριστώ!
Πηγα Σαντορινη τον Ιουλιο και εμεινα στα Φηρα,εμεινα σε ενα ξενοδοχειο οχι στο κεντρο στα στενα αλλα 1 λεπτο απο το κεντρο και εχει θεα την ανατολη. Ειναι καινουριο με πισινα και ωραια θεα και μεσω booking απο 360 το δικλινο για 4 βραδια πληρωσαμε 240.Και μαλιστα ενω ειχαμε ζητησει δικλινο μας βαλανε σε τρικλινο με την ιδια ακριβως τιμη. Η Περισσα κατα τη γνωμη μου ειναι ωραια μονο για μπανιο και οχι για να μεινεις. Ειναι μακρια απο την Οια τα Φηρα και το Ημεροβιγλι. Αν παλι θελεις να εισαι διπλα στη παραλια αξιζει. Για οτι χρειαστεις πες μου :D:D και αν θες σου στελνω με pm το ονομα του ξενοδοχειου
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
Πηγα Σαντορινη τον Ιουλιο και εμεινα στα Φηρα,εμεινα σε ενα ξενοδοχειο οχι στο κεντρο στα στενα αλλα 1 λεπτο απο το κεντρο και εχει θεα την ανατολη. Ειναι καινουριο με πισινα και ωραια θεα και μεσω booking απο 360 το δικλινο για 4 βραδια πληρωσαμε 240.Και μαλιστα ενω ειχαμε ζητησει δικλινο μας βαλανε σε τρικλινο με την ιδια ακριβως τιμη. Η Περισσα κατα τη γνωμη μου ειναι ωραια μονο για μπανιο και οχι για να μεινεις. Ειναι μακρια απο την Οια τα Φηρα και το Ημεροβιγλι. Αν παλι θελεις να εισαι διπλα στη παραλια αξιζει. Για οτι χρειαστεις πες μου :D:D και αν θες σου στελνω με pm το ονομα του ξενοδοχειου

Θα κοιτάξω για Θήρα!!!
Ευχαριστώ πολύ! :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.972
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom