Βοήθεια για γαμήλιο ταξίδι please...

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Δυστυχώς με δυο, τρία χιλιαρικα και 7-8 διανυκτερεύσεις δε πας πουθενα
Ανέβασε το ποσο ή ελαττωσε τις μέρες και κάτι κανεις
Αλλιώς θα είναι μπατηρογαμηλιο και θα πέσει παντουφλα απο τη μέλλουσα σύζυγο
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Οπου και να πατε παντως το αφιερωνω εξαιρετικα
 
Last edited by a moderator:

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Θα με κράξουν οι παραπάνω αλλά σε μένα άρεσε πολύ το Σαμούι!Εκεί πήγα κι εγώ γαμήλιο 9 μέρες συν 3 Μπανγκόκ που τη λάτρεψα.Στο Σαμούι παίζουν πολλές προσφορές βέβαια δεν ξέρω για το διάστημα που θες,εμείς είχαμε πάει καλοκαίρι.Εμένα στις 7 διανυκτερεύσεις μου έδωσαν άλλες δύο δωρεάν συν αναβάθμιση σε σουίτα που ήταν σουπερ.Θες πάντως κανένα χιλιάρικο ακόμη για καλό ξενοδοχείο όπως το φαντάζετε ο κάθε νεόνυμφος.Κάνε μια έρευνα και σε πρακτορεία έχουν καλά πακέτα για Ταυλάνδη.
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Θα με κράξουν οι παραπάνω αλλά σε μένα άρεσε πολύ το Σαμούι!
Και σε μένα άρεσε το Σαμούι, όμως το μπάτζετ του φίλου είναι χαμηλό.
Η περίοδος που θέλει να ταξιδέψει είναι ιδανική για Πούκετ, αλλά είπαμε τα λεφτά είναι λίγα...
 

renad

Member
Μηνύματα
25
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Βιρμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ολα
Καλησπερα! Πιστευω οτι με αυτα τα λεφτα εχεις πολλες επιλογες! Εξαρταται απο πολλα πραγματα το που θα πας και το τι θα κανεις

Φθηνα αεροπορικα εχει η KLM για Μαρακες με 225 που ειναι τελειο και μπορεις να κανεις πολλα τουρ και επισης φθηνα αεροπορικα εχει η Turkish airlines για Δελχι, εγω εκλεισα με 510 ευρω το ατομο αλλα και για Ασια οπως επισης και η Egypt air ειχε την Μπαγκοκ με 520 πριν λιγο καιρο μπορει να υπαρχει ακομα!
Ευρωπη μπορεις να πας οποτε θελεις εμεις ειχαμε παει Παρισι αλλα κουραστηκαμε παρα πολυ και ειχε πολυ κρυο αρχες Νοεμβριου!
:p
 

trip79

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Φίλε μου σαμουι ειναι τέλεια.πηγα πέρσι το μπατζετ σου ειναι οκ για 5στερο καλό ξενοδοχείο.για 8 μέρες όχι δεν θα βαρεθεις αλλα δεν θα τα προλαβεις κι όλα ασε που θα χαλασεις τα μισά απο ότι στην Ευρώπη και θα σαι βασιλιάς.
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Φίλε μου σαμουι ειναι τέλεια.πηγα πέρσι το μπατζετ σου ειναι οκ για 5στερο καλό ξενοδοχείο.για 8 μέρες όχι δεν θα βαρεθεις αλλα δεν θα τα προλαβεις κι όλα ασε που θα χαλασεις τα μισά απο ότι στην Ευρώπη και θα σαι βασιλιάς.
ούτε καν...με το αεροπορικό να αγγίζει μέχρι και το χιλιάρικο που θα βρει ξενοδοχείο 5αστερο κιόλας για 8 διανυκτερεύσεις? :roll:
 

trip79

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Πέρσι Νοέμβρη sareeraya hotel 60τμ το δωμάτιο τέλεια τοποθεσια με Qatar airways πληρώσαμε 2.700 euros!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom