Βοήθεια σχετικά με ...μάλλον λάθος τιμή official site σειρά ξενοδοχείων

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Πάντως πριν ξεκινήσεις για το ξενοδοχείο στείλε τους ένα email επιβεβαίωσης της κράτησης για να είσαι σίγουρος!
Αν πράγματι στο έχουν κρατήσει το δωμάτιο έκανες το καλύτερο deal!
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Πάντως πριν ξεκινήσεις για το ξενοδοχείο στείλε τους ένα email επιβεβαίωσης της κράτησης για να είσαι σίγουρος!
Αν πράγματι στο έχουν κρατήσει το δωμάτιο έκανες το καλύτερο deal!
Μηπως ετσι ψαχνομαι? Εξαλου δεν ειναι αγνωστη αλυσιδα ξενοδοχειων. Εγω νομιζω θα ριξουν τα μουτρα τους μια νυχτα ειναι θα περασει....!!! Στη χειροτερη που δεν πιστευω ειναι πως μπορει να μην μου δωσουν το συγκεκριμενο δωματιο αλλα ενα απλο...κατι τρεχει στα γυφτικα!!!:bleh:
Ασε που ειδα οτι δεν μου χρεωνουν αμεσα την πιστωτικη αλλα την μερα της αφιξης μου. Καλα οχι οτι θα χρεωνομουν τιποτα υπερογκο ποσο!!! Παντως το μονο που κοιταω ειναι τι θα χρεωσουν την πιστωτικη μου. Δλδ ισως κανω κανενα τηλ στη τραπεζα να δω αν χρεωσανε, που απο οτι ανεφερα λογικα δεν θα χρεωσουν τωρα κατι.
Ξαναλεω οτι φοβαμαι να στειλω μηνυμα μηπως ξαχνομαι. Δεν νομιζετε οτι οι μεγαλες αλυσιδες και ξενοδοχεια και γενικα εταιριες σε δικα τους λαθη δεν μιλανε λογω πρεστιζ. Εξαλλου μου εχει γινει παρομοιο με αεροπορικη να στειλω mail για παραπονα και να μου βαλουν φτηνα εισιτηρια χωρις να υπαρχουν διαθεσιμα στο site εκεινη την ωρα online!!! Ειναι λογω κυρους ...αλλα ασ μην ψαχνομαι...τι λετε. Εγω παντως δεν δεχομαι τιποτα. Κυριοι ειδα την προσφορα:bleh::bleh::bleh: και την εκλεισα....χαχαχααχααααχα
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Πάντως πριν ξεκινήσεις για το ξενοδοχείο στείλε τους ένα email επιβεβαίωσης της κράτησης για να είσαι σίγουρος!
Αν πράγματι στο έχουν κρατήσει το δωμάτιο έκανες το καλύτερο deal!
Αφου εχω confirmation number,στο site στις κρατησεις βλεπω την κρατηση....δεν θα μου το εχουν κρατησει?
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
υπάρχει περίπτωση το ξεν/χείο εκείνη τη βραδιά να έχει μόνο ακόμη ένα δίκλινο κλεισμένο με 330E και να στο κλείσαν εσένα με 18,45 θα λέει ο άλλος στη γυναίκα του ''είδες κι άλλοι ακριβοπλήρωσαν να έρθουν εδώ''. Πάντως σε κάθε περίπτωση έσπασες ρεκόρ είσαι κάτω κι από τα 19ε που διαφημίζει η aegean ''κανείς δε ξέρει ότι θα πληρώσεις μόνο 18,45!'' (έκτος από έμας βέβαια) :D
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Παιδια οταν κανεις τετοια deals νιωθεις σαν βλακας απο τη χαρα σου....!
Μιλαμε μου κοστιζει ενα ΣΚ με πολυ πρωινη πτηση Σαββατου και αργα βραδυ Κυριακης 2 αεροπορικα εισιτηρια και το ξενοδοχειο 5* οπως σας ειπα(+οτι ειναι και suite!!!χαχαχααχαχα) συνολο 215 ευρω,δηλαδη 107,5 ευρω το ατομο αεροπλανο και διαμονη!!!!
Σοκ στις τιμες που λενε και στις εκπτωσεις!!!!!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Για να μην βρεθείς προ εκπλήξεως το λέω να τους στείλεις email.
Εξάλλου, δεν θα τους αναφέρεις την τιμή που το έχεις κλείσει.
Θα τους πεις απλά ότι θα φτάσεις την τάδε ημέρα και ώρα και θα δεις τι θα σου απαντήσουν.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Για να μην βρεθείς προ εκπλήξεως το λέω να τους στείλεις email.
Εξάλλου, δεν θα τους αναφέρεις την τιμή που το έχεις κλείσει.
Θα τους πεις απλά ότι θα φτάσεις την τάδε ημέρα και ώρα και θα δεις τι θα σου απαντήσουν.
εγώ διαφωνώ αν δεν σου στείλουν αυτοί μειλ μη κουνιέσαι κάνε και μία επιβεβαίωση τελευταία στιγμή την κράτηση και πάνε κατευθείαν, εννοείται ότι τα έχεις ήδη εκτυπώσει..
περιμένουμε νέα θα είναι μάλλον το value for money of the year
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Για να μην βρεθείς προ εκπλήξεως το λέω να τους στείλεις email.
Εξάλλου, δεν θα τους αναφέρεις την τιμή που το έχεις κλείσει.
Θα τους πεις απλά ότι θα φτάσεις την τάδε ημέρα και ώρα και θα δεις τι θα σου απαντήσουν.
Μα αν τους στειλω και να μην τους αναφερω,εκεινοι για να δουν την κρατηση δεν θα δουν και την τιμη?
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
εγώ διαφωνώ αν δεν σου στείλουν αυτοί μειλ μη κουνιέσαι κάνε και μία επιβεβαίωση τελευταία στιγμή την κράτηση και πάνε κατευθείαν, εννοείται ότι τα έχεις ήδη εκτυπώσει..
περιμένουμε νέα θα είναι μάλλον το value for money of the year

Συμφωνω μαζι σου.......
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Κι εμένα πάντως μου θυμίζει την διαφήμιση της Aegean από τα παλιά!

Θα κάθεσαι και θα κοιτάς τους άλλους συγκάτοικους του ξενοδοχείου...και θα το παίζεις αφ' υψηλού ότι..."είχα και το δικό μου ξενοδοχείο εδώ παραδίπλα, αλλά απείχε 30 μέτρα παραπάνω από την στάση του μετρό"! :lol::lol::lol:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Κι εμένα πάντως μου θυμίζει την διαφήμιση της Aegean από τα παλιά!

Θα κάθεσαι και θα κοιτάς τους άλλους συγκάτοικους του ξενοδοχείου...και θα το παίζεις αφ' υψηλού ότι..."είχα και το δικό μου ξενοδοχείο εδώ παραδίπλα, αλλά απείχε 30 μέτρα παραπάνω από την στάση του μετρό"! :lol::lol::lol:
:haha::haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom