Βοήθεια σχετικά με ...μάλλον λάθος τιμή official site σειρά ξενοδοχείων

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Ξαναδές την περιγραφή του δωματίου, μη λέει π.χ. ότι στη τιμή περιλαμβάνεται και αράπης/γορίλας/παλαιστης σουμο για όλη τη νύχτα

απο ότι φαίνεται πάντως καποιος ήθελε να γράψει 150 και έγραψε 15 και μάλλον θα πληρώσει τη νύφη αυτός
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Ξαναδές την περιγραφή του δωματίου, μη λέει π.χ. ότι στη τιμή περιλαμβάνεται και αράπης/γορίλας/παλαιστης σουμο για όλη τη νύχτα

απο ότι φαίνεται πάντως καποιος ήθελε να γράψει 150 και έγραψε 15 και μάλλον θα πληρώσει τη νύφη αυτός
Καλοοοοοο!!!!:p:p:p:p
Πάντως στις κρατησεις μου μεσα στο ξενοδοχειο "Ζει και Βασιλεύει η κρατηση μου με τα 18,45 king bed suite"!!!!!χαχαχαχχαααααχααχαχαχαχα:p:p:p:p:p
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Καλοοοοοο!!!!:p:p:p:p
Πάντως στις κρατησεις μου μεσα στο ξενοδοχειο "Ζει και Βασιλεύει η κρατηση μου με τα 18,45 king bed suite"!!!!!χαχαχαχχαααααχααχαχαχαχα:p:p:p:p:p
να δεις που αυτοί που θα μένουν σε standard room θα λένε ''κάλα πόσα πλήρωσε ο sir vaggelakos?'' :p
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
να δεις που αυτοί που θα μένουν σε standard room θα λένε ''κάλα πόσα πλήρωσε ο sir vaggelakos?'' :p
:p:p:p:p:p:p:p
Παντως την αλλη φορα θα ειμαι πιο ηρεμος στην εμφανιση τετοιου θησαυρου και θα το ανακοινωσω στο forum αμεσως...
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
:p:p:p:p:p:p:p
Παντως την αλλη φορα θα ειμαι πιο ηρεμος στην εμφανιση τετοιου θησαυρου και θα το ανακοινωσω στο forum αμεσως...
και μετά θα γίνει στο ξεν/χείο σου του travelstories το ...... (χωράνε 2000 ατομα άραγε?):bleh:
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
και μετά θα γίνει στο ξεν/χείο σου του travelstories το ...... (χωράνε 2000 ατομα άραγε?):bleh:
Θα μας κοιτανε και θα λενε και μετα αυτοι οι Ελληνες λενε οτι πεινανε και κλαιγονται....και μενουν σε 5* suites!!!!!!!χαχαχαχαχαχχα:p:p:p:p
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
vaggelakos, τελικά σε ποιά πόλη είναι αυτό το περίφημο ξενοδοχείο και ποιό είναι?
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Πολύ ενδιαφέρον!
Είναι στα σχέδια για του χρόνου η Βουδαπέστη οπότε μπορεί να μου τύχει και εμένα καμιά σουΐτα!
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Εχω πετυχει και εγω παρομοια φαση στο asiarooms στο παρελθον
με το Μεγαλη Βρετανια το οποίο το είχε 57 ευρω, αλλα δεν τολμησα, το θεωρησα ιεροσυλία!
Παντως στην Ελλαδα μια φορα τολμησα να εκμεταλλευτω μια τιμη συνεδριου στη χαλκιδικη σε νεκρη περιοδο -χειμωνα (αφου την εδινε το συστημα κανονικα) και μου εστειλαν mail μετα την κρατηση οτι οι τιμες αυτες ειναι τιμες συνεδριου και αφορουν συνεδρους και οτι δεν μπορουν να μας δωσουν τη luxury suite που ειχαμε κλεισει.
Τελικα η τιμη παρεμεινε ίδια και μας εδωσαν μια junior, η οποια ήταν super!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
8.145
Super! Α! Στο site του ξενοδοχείου αν μπεις στο special offers έχει το όνομά σου: "vaggelakos offers"! :haha::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.719
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom