Ουγγαρία Βοηθεια για διαμονη σε Βουδαπεστη

Χριστίνα135

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0

fytosss

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επειδή τα παιδιά μου είναι μικρά θέλω οι αποστάσεις μεταξύ των κυρίων αξιοθέατων να είναι μοιρασμένη. Πες μου ένα ξενοδοχείο ........ Το Hotel SasOne είναι κεντρικό? Μπερδεύτηκα γιατί όλα κεντρικά είναι....
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.386
Likes
2.066
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Επειδή τα παιδιά μου είναι μικρά θέλω οι αποστάσεις μεταξύ των κυρίων αξιοθέατων να είναι μοιρασμένη. Πες μου ένα ξενοδοχείο ........ Το Hotel SasOne είναι κεντρικό? Μπερδεύτηκα γιατί όλα κεντρικά είναι....
Εγώ πάω τώρα τρίτη φορά κ έκλεισα σε ένα ξενοδοχείο που είναι ολοκαίνουργιο..Νομίζω άνοιξε Νοέμβριο αν θέλεις τσέκαρε το https://www.booking.com/hotel/hu/d8.el.html?aid=376387;label=bookings-name-uP0pXFh_HPXR9Q%2AtsKMCSgS267725014065%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap22%2C180%2C000%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atiaud-297601666475%3Akwd-65526620%3Alp9061576%3Ali%3Adet%3Adm;sid=d55ca20906f17cc4dc6a120be1f18cee;dist=0;room1=A,A;sb_price_type=total;type=total&

Σαν τοποθεσία είναι πιστεύω στο ιδανικό σημείο αλλά και αυτό που βρήκες εσύ είναι μια χαρά..
 
Last edited:

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Δες και το 12revay hotel.εχω μεινει 2 φορες και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Ειναι πολυ κοντα στον Αγιο Στεφανο καθως και στα περισσοτερα αξιοθεατα.
 

Kordo7

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Καλησπέρα στην συνομιλία και από μένα . Έχω κλείσει για Βουδαπέστη τέλος Φεβρουαρίου στο ξενοδοχείο memories Budapest hotel μέσω του agoda . Θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος άμα είναι αξιόπιστο το agoda για την κράτηση και αν έχει κάποιος πληροφορίες για το ξενοδοχείο από θέμα καθαριότητας κλπ; Επίσης εκτός από το φόρο διαμονής που γράφει ότι είναι 4 % ,υπάρχει κάποιο άλλο κόστος που πληρώνεις στο ξενοδοχείο ; Ευχαριστώ
 

p@n

Member
Μηνύματα
65
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Καλησπέρα στην συνομιλία και από μένα . Έχω κλείσει για Βουδαπέστη τέλος Φεβρουαρίου στο ξενοδοχείο memories Budapest hotel μέσω του agoda . Θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος άμα είναι αξιόπιστο το agoda για την κράτηση και αν έχει κάποιος πληροφορίες για το ξενοδοχείο από θέμα καθαριότητας κλπ; Επίσης εκτός από το φόρο διαμονής που γράφει ότι είναι 4 % ,υπάρχει κάποιο άλλο κόστος που πληρώνεις στο ξενοδοχείο ; Ευχαριστώ
Επιστρέψαμε την Τετάρτη από Βουδαπέστη. Μείναμε σε αυτό το ξενοδοχείο μέσω booking. Είμαστε 100% ευχαριστημένοι από το ξενοδοχειο. Αν εξαιρέσεις ότι τα δωμάτια είναι λίγο μικρά, όλα τα υπόλοιπα είναι άψογα. Το ξενοδοχείο είναι καινούριο, ζεστό και πεντακάθαρο. Το πρωινό πολύ πλούσιο και στον ίδιο χώρο διαθέτει όλη την ημέρα σνακς και ροφήματα δωρεάν εννοείται. Επίσης κατά την γνώμη μου είναι σε πολύ βολικό σημείο. Για εμάς είναι το μοναδικό ξενοδοχείο που συστήνουμε ανεπιφύλακτα μέχρι στιγμής.
 

Kordo7

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επιστρέψαμε την Τετάρτη από Βουδαπέστη. Μείναμε σε αυτό το ξενοδοχείο μέσω booking. Είμαστε 100% ευχαριστημένοι από το ξενοδοχειο. Αν εξαιρέσεις ότι τα δωμάτια είναι λίγο μικρά, όλα τα υπόλοιπα είναι άψογα. Το ξενοδοχείο είναι καινούριο, ζεστό και πεντακάθαρο. Το πρωινό πολύ πλούσιο και στον ίδιο χώρο διαθέτει όλη την ημέρα σνακς και ροφήματα δωρεάν εννοείται. Επίσης κατά την γνώμη μου είναι σε πολύ βολικό σημείο. Για εμάς είναι το μοναδικό ξενοδοχείο που συστήνουμε ανεπιφύλακτα μέχρι στιγμής.
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες
 

p@n

Member
Μηνύματα
65
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Εκτός από το φόρο διαμονής υπήρχε κάποια άλλη χρέωση στο ξενοδοχείο ;
Όχι δεν υπήρξε τίποτα έξτρα. Η τιμή ηταν ακριβώς όσο μας έβγαζε το booking. Μάλιστα έγραφε στο site ότι ζητείται εγγύηση 10 ευρώ κατά το check in για το κλειδί/κάρτα του δωματίου που θα επέστρεφαν στο check out αλλά δεν μας ζητήθηκε τίποτα τελικά.

*Να προσθέσω ότι η ρεσεψιόν είναι 24ωρη και εννοείται πως υπάρχει χώρος φύλαξης αποσκευών.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.130
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom