Γενικά Βοηθεια διακοπες με κοπελα!

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
Dim Kyr είσαι θεά!!!!!!!!
Συμφωνώ με χίλια!!!!
Γιάννη για να το πούμε τελείως στεγνά φαντάζομαι θα κατάλαβες με όσα γράψαμε όλες ότι αν σε ήθελε πολύ θα τις είχε ήδη κλείσει από μόνη της διότι δε θα έβλεπε την ώρα.Οι φίλες και τα ρέστα είναι δείγμα ''καλός είσαι για κανα διήμερο αλλά θέλω την ελευθερία μου να ζήσω και τη ζωούλα μου'' οπότε κοίτα να ζήσεις κι εσύ τη δική σου και μεγαλώνοντας βλέπετε!
Δεν λέμε το ίδιο! Πιτσιρίκα είναι , ρε παιδιά, και σ' αυτή την ηλικία κάνουν διάφορα κουλά για να το παίξουν άνετες ή να μην τις πάρουν "στο ψιλό" οι φίλες τους. Λέω ότι η πιτσιρίκα θα πάει με τις φίλες της ο κόσμος να χαλάσει και ο νέος οφείλει να οργανώσει ένα υπέροχο καλοκαίρι για πάρτη του αφού μπορεί- με την πιτσιρίκα ή και χωρίς. Τα καλοκαίρια των 20+ δεν ξαναγυρνάνε.
Ο απολογισμός γίνεται τον Σεπτέμβρη και μπορεί να ανακαλύψουν ότι και οι διακοπές με τους φίλους τους είναι υπέροχες και να το συνεχίσουν ή χάλια και να μην το ξανακάνουν.
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Χμμ εγώ ξέρω ότι όταν κάποιος βρίσκει λόγους για να μην περάσει χρόνο με κάποιον είναι επειδή δεν γουστάρει, ακόμα κι αν νομίζει το αντίθετο.
Από την άλλη άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου και δεν την ξέρουμε την κοπέλα, οπότε δεν είναι σωστό να βγάζουμε συμπεράσματα. Δεν θέλω να πω τίποτα άλλο πάνω σε αυτό το θέμα γιατί έχω αρχίσει και μου θυμίζω σούπερ κατερίνα και cosmopolitan. :haha:
Η δική μου πρόταση είναι να κανονίσεις με φίλους σου, να περάσεις καλά, και μη χαλάς τη ζαχαρένια σου σε αυτή την ηλικία.
 

anonymous6

Member
Μηνύματα
66
Likes
57
εγώ προτείνω αντί να πληρώσει διακοπές δύο ατόμων με αυτά τα χρήματα να πάει ibiza.
και η κοπελιά θα πάει και με τις φίλες της...όλοι ικανοποιημένοι :)
 

giannisg

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
εγώ προτείνω αντί να πληρώσει διακοπές δύο ατόμων με αυτά τα χρήματα να πάει ibiza.
και η κοπελιά θα πάει και με τις φίλες της...όλοι ικανοποιημένοι :)
Σωστος αλλα υπαρχουν κινδυνοι οπως να χωρισω που δεν το θελω οσο δυσκολη κι αν ειναι η σχεση μου η να μεινω εκει για παντα .....
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.677
Likes
50.532
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
  1. Φίλε μη στενοχωριέσαι. Υπάρχουν και χειρότερα από το να θέλει η μικρή να πάει διακοπές με τις φίλες της. Μπορεί να είχες χονδροπάθεια, ή μόνο 500€ για ταξίδι στην Ινδία ή ακόμη να θες να κάνεις το γύρο της Αφρικής με παπάκι.
 

listatti

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Τη σχέση από απόσταση την έζησα και σε καταλαβαίνω... έιχαμε κάνει το Λονδίνο- Αθήνα, Πειραιά -Αθήνα , και μόνο αυτή τη διαδρομή...Σου προτείνω λοιπόν αυτό που κάναμε και εμείς ...
Μια βδομάδα διακοπές μαζί να γεμίσουμε τις μπαταρίες μας , το πού άστο στην κοπελα και μετά ο καθένας με τους φίλους του .
Μετά από καποιες επαναλήψεις είδαμε ότι όσο και να αγαπιόμαστε αυτό δε βγαίνει πουθενά... και έτσι ο καθένας είναι με τις παρεες του τώρα, και διαλέγει το πώς και που θα κάνει διακοπές.
Αν η ζωή τα φέρει και είμαστε ελεύθεροι ίσως ξανασυναντηθούμε στο μέλλον .
Σκληρό :-( αλλά η ζωή είναι μικρή
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εγώ προτείνω για να μη μείνει κανένας παραπονεμένος να πάτε όλοι μαζί τσούρμο, εσύ, αυτή και οι φίλοι (δικοί της, δικοί σου, όλοι οι καλοί χωράνε). Πολύ ωραία θα περάσετε.
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.811
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Σωστος αλλα υπαρχουν κινδυνοι οπως να χωρισω που δεν το θελω οσο δυσκολη κι αν ειναι η σχεση μου η να μεινω εκει για παντα .....
Διαβάζω κι εγώ φέτος τον παραπάνω διάλογο και αναρωτιέμαι... Τελικά πού πήγατε;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.213
Μηνύματα
883.814
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom