Ουγγαρία Βουδαπέστη 2016 (πλήρης ταξιδιωτικός οδηγός)

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Μπορεί κάποιος να μου ανοίξει την ιστορία να αφαιρέσω τις δυο περιγραφές του κάστρου και της αλυσιδωτής γέφυρας και να φύγει η αναγραφή του ταξιδολογιου από την ιστορία μου;
Στα αφαίρεσα εγώ τα κείμενα. :)
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.377
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Στα αφαίρεσα εγώ τα κείμενα. :)
Σε ευχαριστώ πολύ αν κ εσύ νομίζω το έβγαλες εντελώς από τα αξιοθέατα.Η φωτογραφία ήταν δική μου τη περιγραφή του αξιοθέατου έπρεπε μόνο να βγάλουμε π...Δεν μπορεί κάποιος να επεξεργαστεί την ιστορία του αν πχ ένα εστιατόριο κλείσει ή κάτι αλλάξει στα μέσα μαζικής μεταφοράς πρέπει να ζητάει από διαχειριστή να του το κάνει ;
 
Last edited:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Σε ευχαριστώ πολύ αν κ εσύ νομίζω το έβγαλες εντελώς από τα αξιοθέατα.Η φωτογραφία ήταν δική μου τη περιγραφή του αξιοθέατου έπρεπε μόνο να βγάλουμε π...Δεν μπορεί κάποιος να επεξεργαστεί την ιστορία του αν πχ ένα εστιατόριο κλείσει ή κάτι αλλάξει στα μέσα μαζικής μεταφοράς πρέπει να ζητάει από διαχειριστή να του το κάνει ;
Δεν πείραξα καμία φωτογραφία, έβγαλα μόνο τα κείμενα που είδα ότι ήταν τα ίδια από το taxidologio όπως ζήτησες.
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.377
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Έχει φύγει εντελώς ο τιτλος αλυσιδωτή γέφυρα από τα αξιοθέατα όχι μόνο η περιγραφή ... Τεσπά δεν μπορώ να καταλάβω γτ δεν μπορούμε να επεξεργαστούμε την ιστορία μας κ πρέπει να σας βάζουμε στα χίλια πράγματα που κάνετε να μας διορθώνετε κιόλας ... ευχαριστώ καλημέρα
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Δεν πείραξα καμία φωτογραφία, έβγαλα μόνο τα κείμενα που είδα ότι ήταν τα ίδια από το taxidologio όπως ζήτησες.
Όταν ζητάει κάποιος να διορθώσει κάτι στην ιστορία του θα πρέπει να του δίνετε την δυνατότητα, ειδικά για άτομα που έχουν αποδείξει ότι είναι συνεπή και σοβαρά όπως ο vagar78.
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.377
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Όταν ζητάει κάποιος να διορθώσει κάτι στην ιστορία του θα πρέπει να του δίνετε την δυνατότητα, ειδικά για άτομα που έχουν αποδείξει ότι είναι συνεπή και σοβαρά όπως ο vagar78.
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια...Εγώ το είπα γτ τα πράγματα αλλάζουν κ αν πχ ένα εστιατόριο κλείσει ή αλλάξει πχ ο τρόπος μεταφοράς από αεροδρόμιο καλό θα ήταν να μπορούμε να επικαιροποιησουμε τη ιστορία χωρίς να γίνει ολόκληρη αναστάτωση...Εγώ θυμάμαι παλιότερα γινόταν δεν ξερω ποτέ άλλαξε...Από την άλλη οι διαχειριστές έχουν κ προσωπική ζωή δεν μπορούν.να ασχολούνται όλη την ώρα με μας ...
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια...Εγώ το είπα γτ τα πράγματα αλλάζουν κ αν πχ ένα εστιατόριο κλείσει ή αλλάξει πχ ο τρόπος μεταφοράς από αεροδρόμιο καλό θα ήταν να μπορούμε να επικαιροποιησουμε τη ιστορία χωρίς να γίνει ολόκληρη αναστάτωση...Εγώ θυμάμαι παλιότερα γινόταν δεν ξερω ποτέ άλλαξε...Από την άλλη οι διαχειριστές έχουν κ προσωπική ζωή δεν μπορούν.να ασχολούνται όλη την ώρα με μας ...
Ας είναι ενεργό το edit.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.542
Likes
12.340
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια...Εγώ το είπα γτ τα πράγματα αλλάζουν κ αν πχ ένα εστιατόριο κλείσει ή αλλάξει πχ ο τρόπος μεταφοράς από αεροδρόμιο καλό θα ήταν να μπορούμε να επικαιροποιησουμε τη ιστορία χωρίς να γίνει ολόκληρη αναστάτωση...Εγώ θυμάμαι παλιότερα γινόταν δεν ξερω ποτέ άλλαξε...Από την άλλη οι διαχειριστές έχουν κ προσωπική ζωή δεν μπορούν.να ασχολούνται όλη την ώρα με μας ...
Μπορείς να στείλεις ένα μήνυμα εδώ Οδηγίες για συγγραφή Ταξιδιωτικής Ιστορίας
ζητώντας ακριβώς αυτό: να ανοίξει η επεξεργασία για την ιστορία σου. Όροι χρήσης φόρουμ Terms and rules
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.377
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ

userM

Member
Μηνύματα
14
Likes
3
Καλησπέρα...τώρα που γυρίσατε για πείτε μας εντυπώσεις...

Τα d11 & d12 καραβάκια κάνουν δρομολόγια? Δε μπορώ να βρω πληροφορίες.
Με το φαγητό δυσκολεύτηκατε? Προσπάθησα να κάνω κράτηση για αρχές Αυγούστου και είναι γεμάτοι...🥴
Ποιο λουτρό προτείνετε? Ποιότητα τιμή Κία ποιες ώρες είναι καλύτερες?
Ευχαριστώ
υπαρχουν νεωτερα για τις γραμμες d11 / d12?
 

elli poupou

Member
Μηνύματα
21
Likes
42
υπαρχουν νεωτερα για τις γραμμες d11 / d12?
Καλησπέρα , γυρίσαμε πριν λίγες μέρες. Θα τα γράψω αναλυτικά κάποια στιγμή.

Εμείς το βρήκαμε λίγο τυχαία αλλά τελικά καταφέραμε να κάνουμε την κρουαζιέρα.

Θα πάτε στην αποβάθρα vicado ter,pier 5 είναι μπροστά απ' το ξενοδοχείο Marriott. Να πάρετε των 20:00 για να τα δείτε όλα φωτισμένα, κυρίως το κοινοβούλιο. Αλλά να πάτε νωρίτερα γιατί έχει πολύ κόσμο. Κοστίζει 3,50€/άτομο, είναι δωρεάν μόνο για μηνιαία και ετήσια κάρτα ΜΜΜ. Εμείς είχαμε την εβδομαδιαία φυσικά. Προσοχή όμως: τα παιδιά κάτω των 14 έχουν μηνιαία κάρτα άρα δεν πληρώνουν. Δεν μιλούν αγγλικά και δε μπορείς να συνεννοηθεις εύκολα. Η κρουαζιέρα είναι χορταστική...😁 Μια ολόκληρη ώρα.

Αν έχετε άλλες απορίες πείτε μου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.671
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom