Ουγγαρία Βουδαπέστη

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
Τωρα εσυ θα πας στη Βουδαπεστη και αυτο που σε απασχολει ειναι το ICE BAR?

Ρε σεις πατε καλα? Τα ICE BAR ηταν της μοδας στην Ευρωπη πριν απο 5-6 χρονια... μεχρι και στην Αθηνα ειχε ανοιξει ΙCE BAR 2-3 χρονια πριν και πηγε ακλαυτο... η Βουδαπεστη εχει του κοσμου τα πραγματα να κανεις, που το τελευταιο που θα σκεφτομουν θα ηταν να παω σε μια tourist trap στο τουριστικο καρακεντρο της πολης... σοβαρευτειτε...
να και ένας που μίλησε σωστά
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
χαχαχα!!!δεν πήγα αλλά το είδα!!!!εντυπωσιακό ε???? μάλλον τέλεια επιλογή για τον αύγουστο!!!! :)
Εμάς μας δώσανε καρδούλες έξω από το μαγαζί,οπότε δε νομίζω να ήταν κ γεμάτο για να έχουν κράχτες... Ούτε εμείς πήγαμε.... Έχει τόσα ωραία μπαράκια... Και RUIN PUB
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
170
Likes
443
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Εμείς πέσαμε στην παγίδα του Ice bar και πήγαμε ! Παιδιά απλά δεν χρειάζεται να ξοδέψετε 10 ευρώ για ένα σφινάκι, σε ένα μέρος που ήμασταν μόνο η παρέα μας μέσα (5 άτομα) και ήταν και 10 το βράδυ. Η μουσική άρχισε να παίζει αφού πληρώσαμε και μπήκαμε σε αυτή τη τρύπα (το πολύ 35 τ.μ.).:rolleyes:
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
και εμεις την πατησαμε! Εγω δηλαδη! Οχι με το ice bar αλλα γιατι καθισαμε στο παγκακι στη vaci utca να ξεκουραστουμε και ξαφνικα τι να δω... : Στη βιτρινα τη σκια απο μια κοπελια να κουνιεται στον αντρα μου!!! και να κανει νε το δαχτυλο "ελα"... Τον πηρα αμεσως και φυγαμε!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Μα αυτό υποστηρίζουμε στο φόρουμ ότι στο ανεξάρτητο ταξίδι πρέπει να βιώνουμε τον τόπο που επισκεπτόμαστε πέρα απ' τα κλισέ των οργανωμένων.:haha:
 

george3021

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Φίλε ipanag φτιάχνω πλάνο για Βουδαπέστη τα Χριστούγεννα και θέλω τα φώτα σου. Ερώτηση1. Το κτίριο των 100 χρόνων είναι ξενοδοχείο? αν ναι με ενδιαφέρουν τα στοιχεία του
2, Σε ποια pub είχε τσιγγάνικη μουσική?
3. Οποιος άλλος ακούει ξέρει τίποτα tips για budget Χριστούγεννα εκεί? καμιά ιδιατερότητα?
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
Φιλε αν πετας απο θεσσαλονικη ξανασκεψου το διοτι η ryanair μας κουναει μαντιλι.προσεχως
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom