1. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Ιανουάριο - Απρίλιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
Απόκρυψη ανακοίνωσης
Με την πλοήγησή σας στο Travelstories.gr αποδέχεστε τη χρήστη cookies που ενισχύουν την εμπειρία χρήσης. -- ΟΚ --

Βουλγαρία Βουλγαρία: "Αποκάλυψη τώρα!"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ταξιδιωτικές Ιστορίες - Ευρώπη' που ξεκίνησε από το μέλος giannismits, στις 20 Μαϊου 2014.

1. giannismits

giannismits Member

Επόμενο Ταξίδι:
    ?
    Ε καλά εννοείται αυτό. Γι' αυτό άλλωστε σου πρότεινα να τη διαβάσεις:)
    Όντως η βόλτα στο Asenovgrad ήταν ωραιότατη και πολύ αυθεντική.

Sassenach77 likes this.
  2. oanna mpourletou

Λοιπον κοιτα τι εχω παθει πηγες βελιγραδι μολις το διαβασα πηγα και πολυ καλα εκανα τωρα παλι πλβντιτ

giannismits likes this.
  3. HKLEOPATRA

HKLEOPATRA Member

Επόμενο Ταξίδι:
    ΒΑΛΤΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Το επόμενο !!!!
    Βρε Γιάννη τη αποκάλυψη εισαι εσύ;;; Το οτι θα με έκανες να ανυπομονώ να προγραματίσω ταξίδι για την Φιλιππουπολη ουτε που το φανταζόμουν !!! Θεσσαλονικια απο τα γεννοφάσκια μου και παρόλο που λατρευω τα ταξιδια και εχω επισκεφτει πολλους προορισμους την Βουλγαρια που είναι δίπλα ούτε που την έβαζα στα πλάνα μου... Ευτυχώς Μαλτα και Αμστερνταμ έχω πάει γιατί διαβάζοντας τις ιστορίες σου θα με έκανες να θέλω και εκει να πάω :haha::haha:

Last edited: 25 Αυγούστου 2017
    Elena2508 and giannismits like this.
  4. giannismits

giannismits Member

Επόμενο Ταξίδι:
    ?
    :D:D

Μα τα κοντινά μας τα σνομπάρουμε πολλές φορές. Αλβανία? Βουλγαρία σιγά τις χώρες! Κι όμως είναι ενδιαφέροντα ταξίδια. Στη Βουλγαρία πέρασα εξαιρετικά και το θεωρώ πολύ καλό ταξίδι μου. Να περάσεις τέλεια λοιπόν. Μήπως εγώ το φανταζόμουν ότι με την ιστορία μου θα ξεσήκωνα κόσμο για τη Βουλγαρία?:D

HKLEOPATRA and Sassenach77 like this.
  5. HKLEOPATRA

HKLEOPATRA Member

Επόμενο Ταξίδι:
    ΒΑΛΤΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Το επόμενο !!!!
    Βρε εχεις δημιουργησει τουριστικο ρευμα λεμε ...αντι να σκεφτω σχολικες τσαντες σκεφτομαι να φυγω για Φιλιππουπολη :xalara:

6. oanna mpourletou

Η κουραστικη ακολουθος εκτος απο το αμστερνταμ που το εχω ετοιμο για μαρτιο μηπως θα μπορουσες μεχρι τελος ιανουαριου να εχεις γραψει και μια Πράγα γιατι μου ειναι αναγκαια?

7. giannismits

giannismits Member

Επόμενο Ταξίδι:
    ?
    Χμμ δεν θα μπορέσω! Δεν έχω στα σκαριά ταξίδι για Πάργα και μάλιστα τόσο άμεσο.

8. Mairyts

Mairyts New Member

Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη για τις κατατοπιστικές πληροφορίες και τις υπέροχες φωτο!Θα φύγουμε για Βουλγαρία στις 12-10-17 ,με σκοπό να επισκευθούμε Σόφια,Τριάβνα,Μποζέντσι,Φιλιππούπολη,για 4 μέρες.Έχεις πληροφορίες για Τριάβνα;

9. HKLEOPATRA

HKLEOPATRA Member

Επόμενο Ταξίδι:
    ΒΑΛΤΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Το επόμενο !!!!
    Τελικα αφου την έκανε την ¨ζημια¨ο Γιάννης .....κανονίζω 4ημερο για Φιλιππουπολη για τα Φωτα. Μηπως η ομαδα εδώ μεσα έχει καταληξει ποιος είναι ο καλυτερος δρόμος να πάει κανεις από Θεσσαλονικη στην Φιλιππουπολη; Αλλοι μου λενε να πάω μέσω Σοφιας και άλλοι μου λένε να παω από Κομοτηνη.

Elena2508 likes this.