Αργεντινή Βραζιλία Βραζιλία - Αργεντινή

Marinetta

Member
Μηνύματα
333
Likes
2.313
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Γεια σας παιδιά! Ένας φίλος μου που δεν έχει λογαριασμό εδώ, θα πάει Βραζιλία και κοιτάει όλες αυτές τις πτήσεις τις οποίες κοίταξα και εγώ και είναι απλησίαστες! Βρίσκει το Buenos Aires- Rio 160 euro χωρίς βαλίτσα . Πιστεύετε αξίζει να περιμένει ή να τα κλείσει μην πάνε 300 euro ; Οι πτήσεις του είναι για Νοέμβρη.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.759
Likes
51.018
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Γεια σας παιδιά! Ένας φίλος μου που δεν έχει λογαριασμό εδώ, θα πάει Βραζιλία και κοιτάει όλες αυτές τις πτήσεις τις οποίες κοίταξα και εγώ και είναι απλησίαστες! Βρίσκει το Buenos Aires- Rio 160 euro χωρίς βαλίτσα . Πιστεύετε αξίζει να περιμένει ή να τα κλείσει μην πάνε 300 euro ; Οι πτήσεις του είναι για Νοέμβρη.
Eντάξει δεν είναι και ο πιο φθηνός μήνας ο Νοέμβριος, αλλά σε πολλές ημερομηνίες έχει μέχρι 140. Ε, σε ένα φθηνότερο μήνα τα βρίσκω και 125, δεν το λες και τρελή διαφορά και σίγουρα όχι "απλησίαστο" ακόμη και το 160.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
333
Likes
2.313
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Eντάξει δεν είναι και ο πιο φθηνός μήνας ο Νοέμβριος, αλλά σε πολλές ημερομηνίες έχει μέχρι 140. Ε, σε ένα φθηνότερο μήνα τα βρίσκω και 125, δεν το λες και τρελή διαφορά και σίγουρα όχι "απλησίαστο" ακόμη και το 160.
Ναι προφανώς και πλησιάζεται απλά μου φάνηκε υπερβολή μια 3ωρη πτήση 125€ . Ίσως όμως επειδή είμαι άσχετη με τις πτήσεις σ αυτό το κομμάτι του πλανήτη και για αυτό αυθόρμητα το σύγκρινα με τιμές Ευρώπης. Όπως και να χει θα του πω να κλείσει. Ευχαριστώ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.784
Μέλη
39.003
Νεότερο μέλος
Emalin

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom