Βέλγιο Βρυξέλλες και ημερήσιες εκδρομές

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ξερει καποιος καποια εκπτωτικη καρτα τρενων για 4-5 ημερησιες στο Βελγιο και 2 στην Ολλανδια,ξεκινωντας απο Βρυξελλες;
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Ορίστε όλα τα πάσα που διατίθενται από τους βελγικους σιδηροδρόμους:
Our Passes and multi-trip cards
Έχε υπόψη πως υπάρχει 50% έκτπωση αν κλείσει εισιτήριο σαββατοκύριακο(Weekend ticket (50% discount)), όπως επίσης ότι μπορέι να βρείς τιμές προσφοράς με το thalys, αν κλείσεις νωρίς το εισιτήριο.
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Πλησιαζουν οι μερες και ακομα δεν εχω αποφασισει αν βολευει μια ημερησια στο Αμστερνταμ απο τις Βρυξελλες.6 ωρες ταξιδι και 8 ωρες καθαρος χρονος.
Θα επισκεφτω αλλες Ολλανδικες πολεις σιγουρα αλλα για Αμστερνταμ,ειμαι ακομα σε διλημμα.
Μηπως να το αφησω αλλη φορα,ωστε να το γνωρισω σε μερικες διανυκτερευσεις;Μαζι βεβαια με αλλες Ολλανδικες πολεις,που απο ο,τι βλεπω ειναι πολλες αυτες που αξιζουν.
 

travel addict

Member
Μηνύματα
23
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ Βρυξελλες Ρώμη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπουτάν!
Πλησιαζουν οι μερες και ακομα δεν εχω αποφασισει αν βολευει μια ημερησια στο Αμστερνταμ απο τις Βρυξελλες.6 ωρες ταξιδι και 8 ωρες καθαρος χρονος.
Θα επισκεφτω αλλες Ολλανδικες πολεις σιγουρα αλλα για Αμστερνταμ,ειμαι ακομα σε διλημμα.
Μηπως να το αφησω αλλη φορα,ωστε να το γνωρισω σε μερικες διανυκτερευσεις;Μαζι βεβαια με αλλες Ολλανδικες πολεις,που απο ο,τι βλεπω ειναι πολλες αυτες που αξιζουν.
Μην παραλείψεις, Λε κοκ (θέρετρο στην βόρεια θάλασσα), Χάγη (απλά υπέροχη)
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Μην παραλείψεις, Λε κοκ (θέρετρο στην βόρεια θάλασσα), Χάγη (απλά υπέροχη)
Για το Αμστερνταμ,πειτε μου τι να κανω...Αμαρτια,δεν ειναι να το ΄΄σκοτωσω'' σε 8 ωρες;

Θα παω σιγουρα σε 3 Ολλανδικες πολεις.Το θερετρο ειναι πιο μακρια για ημερησια,μου φαινεται αλλα ετσι και αλλιως δεν ενδιαφερομαι για τετοια.
 

Gloriana

Member
Μηνύματα
151
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία, Σκανδιναβία
Γιατί δεν πας Μπρυζ-Αμβέρσα-Γάνδη?
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Γιατί δεν πας Μπρυζ-Αμβέρσα-Γάνδη?
Για να μην κουραζω, η ερωτηση μου ειναι να μου πειτε τη γνωμη σας για Αμστερνταμ και μονο.
Το υπολοιπο προγραμμα ειναι κομπλε,ως προς τις εκδρομες σε Βελγιο,Ολλανδια και Λουξεμβουργο,το εχω ηδη φτιαξει.
Αν τελικα,δεν παω Αμστερνταμ για 8 ωρες,θα βαλω εκεινη τη μερα,επισκεψη στην Αμβερσα.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Για να μην κουραζω, η ερωτηση μου ειναι να μου πειτε τη γνωμη σας για Αμστερνταμ και μονο.
Το υπολοιπο προγραμμα ειναι κομπλε,ως προς τις εκδρομες σε Βελγιο,Ολλανδια και Λουξεμβουργο,το εχω ηδη φτιαξει.
Αν τελικα,δεν παω Αμστερνταμ για 8 ωρες,θα βαλω εκεινη τη μερα,επισκεψη στην Αμβερσα.
Mην το καψεις το Αμστερνταμ , αστο για το επομενο ταξιδι. Δεν ειναι για ξεπετα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Mην το καψεις το Αμστερνταμ , αστο για το επομενο ταξιδι. Δεν ειναι για ξεπετα.
Γιατί η Αμβέρσα είναι? Αν 2 πόλεις δεν πρέπει να ξεπετάξεις στις κάτω χώρες, αυτές είναι αυτές οι 2 οι συγκρεκριμένες....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.578
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom