Πολωνία Βρότσλαβ

fotast

Member
Μηνύματα
9.375
Likes
14.281
Παιδιά καλησπέρα.θα πάω το άλλο Σάββατο για μια βδομάδα Κρακοβία και έκλεισα και να μείνω ένα βράδυ Wroclaw.
Όποτε δεδομένου ότι θα είμαι ένα 24ωρο εκεί τι προτείνετε να κάνω; σε χαλαρούς ρυθμούς γενικά .
Και αν έχετε καμία πρόταση για κανένα ωραίο μαγαζί για φαγητό ή καφέ είμαι όλος αυτιά.ευχαριστω
Αν θέλεις κάτι απλό τα λεγόμενα milk bar.

Ενα είναι το Bar mleczny Miś.

Για καφέ Vinyl Cafe.
 

ibarumahhh

Member
Μηνύματα
86
Likes
23
Αν θέλεις κάτι απλό τα λεγόμενα milk bar.

Ενα είναι το Bar mleczny Miś.

Για καφέ Vinyl Cafe.

κατι πιο ωραιο-παραδοσιακο σαν προταση για φαγητο?μου φανηκε υοπερβολικα απλο αυτο.
ευχαριστω

Kαλημέρα. Η Κρακοβία είναι μια πανέμορφη πόλη και έχει πολλά πράγματα να δείτε μέσα στην πόλη αλλά και εκτός όπως τα γνωστά πλέον σε όλους Αλατωρυχεία και το Άουσβιτς. Μια πολύ όμορφη πόλη επίσης είναι το Wroclaw που πήγα ένα τριήμερο του Αγίου Πνεύματος πέρυσι και ενθουσιάστηκα. Εάν χωρέσει στο πρόγραμμα σας καλό θα ήταν να πάτε έστω και μια μέρα. Πληροφορίες για Κρακοβία μπορείς να βρεις στην ιστορία μου εδώ Πολωνία - Τέσσερις.......αταίριαστες στην παγωμένη Κρακοβία!!!!!! Για το Βρότσλαβ ότι χρειαστείτε στείλτε μου.
kalhspερα. εχετε καποιες προτασεις για Βροτσλαβ στο οποιο θα βρεθω για ενα 24ωρο?
κατι ωραιο ναδω,που να περπατησω, προταση για ωραιο μαγαζι για φαγητο - καφε κτλ
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.253
Likes
6.731
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
kalhspερα. εχετε καποιες προτασεις για Βροτσλαβ στο οποιο θα βρεθω για ενα 24ωρο?
κατι ωραιο ναδω,που να περπατησω, προταση για ωραιο μαγαζι για φαγητο - καφε κτλ
Διάβασε εδώ από κεφάλαιο 9 και κάτω.
Πολωνία - Πολωνία II – Η επιστροφή (Gdańsk, Sopot, Pruszcz Gdanski, Warsaw, Wroclaw)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.441
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom