Πολωνία Βρότσλαβ

dimistr

Member
Μηνύματα
176
Likes
63
Καλησπερα!!!!
Ήθελα να ρωτήσω τους φίλους που έχουν ταξιδέψει στην πόλη αυτή!!!! Η πτήση μας φτάνει στις 23"45.... Πως θα πάμε στο κέντρο διάβασα υπάρχει λεωφορείο...είναι εύκολο στη χρήση του;;εισητηρίο που βρίσκουμε;; Υπάρχει κάτι που θα πρεπει να δωσουμε προσοχή;;;
Ευχαριστώ!!!!!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Υπάρχει δυσκολη χρήση του λεωφορείου;

Πας στην στάση, αγόραζεις εισιτήριο από το μηχάνημα (κάρτα/cash) ή μέσα στο λεωφορείο (κάρτα/cash)
 

dimistr

Member
Μηνύματα
176
Likes
63
Ευχαριστώ για την εξυπνη απαντηση σου....
Μηπως ξερεις επισης να μου πεις που ειναι η σταση του λεωφορειου αυτου...ποιο λεωφορείο ειναι( αριθμος) ποσο κοστιζει το εισητηριο.... κ αν στις 12:00 τα μεσανυκτα που φτανω εχει δρομολογιο....αυτο εννοουσαι με την χρηση του λεωφορειου...κ οχι αν θα πληρωσω με καρτα ή μετρητα....
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ευχαριστώ για την εξυπνη απαντηση σου....
Μηπως ξερεις επισης να μου πεις που ειναι η σταση του λεωφορειου αυτου...ποιο λεωφορείο ειναι( αριθμος) ποσο κοστιζει το εισητηριο.... κ αν στις 12:00 τα μεσανυκτα που φτανω εχει δρομολογιο....αυτο εννοουσαι με την χρηση του λεωφορειου...κ οχι αν θα πληρωσω με καρτα ή μετρητα....
http://airport.wroclaw.pl/en/passager/getting-here/by-bus/ από την σελίδα του αεροδρομίου
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ε δεν ήταν και τίποτα, πάντα πρώτα στη σελίδα του αεροδρομίου και μετά ρωτάμε εδώ αν δεν καταλαβαίνουμε κάτι.
 

dimistr

Member
Μηνύματα
176
Likes
63
Η αληθεια εναιι οτι διαβαζα εδω τις ιστοριες κ σκεφτηκα να ρωτησω κατευθείαν.. . Δεν μου ηρθε στο νου η σελιδα του αεροδρομιου...την επομενη φορα θα σκεφτομαι πως ολα τα αεροδρομια εχουν σελιδα που εξηγει πως θα πας εκει..
 

Mariosfrufru

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Πετάμε για βροτσλαβ την Δευτέρα, μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποια εστιατόρια, καφέ και κάπου για να αλλάξω συνάλλαγμα
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Πετάμε για βροτσλαβ την Δευτέρα, μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποια εστιατόρια, καφέ και κάπου για να αλλάξω συνάλλαγμα
Εστιατόριο : whiskey in the jar (burger) είχε και ζωντανή μουσική αλλά θέλει κράτηση, συνάλλαγμα στο cent kantor exchange κοντά στο εστιατόριο (νομίζω έδινε 4.59).. γενικά όπου δεις να δίνει κάπου στα 4.57+ , είναι μια χαρά .. μια μέρα έκατσα για αυτό σου προτείνω μόνο τόσα...
 

Mariosfrufru

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Εστιατόριο : whiskey in the jar (burger) είχε και ζωντανή μουσική αλλά θέλει κράτηση, συνάλλαγμα στο cent kantor exchange κοντά στο εστιατόριο (νομίζω έδινε 4.59).. γενικά όπου δεις να δίνει κάπου στα 4.57+ , είναι μια χαρά .. μια μέρα έκατσα για αυτό σου προτείνω μόνο τόσα...
Ευχαριστώ φίλε
 

magda pap.

Member
Μηνύματα
186
Likes
632
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΛΓΙΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Καλησπέρα αγαπημένα ταξιδιάρικα πλάσματα!!!
Σκέφτομαι να κλείσω αεροπορικά για τριημεράκι του Αγίου Πνεύματος στο Wroclaw και θέλω την βοήθεια σας. Αξίζει για τρεις μέρες; Έχετε να προτείνετε διαμονή και εστιατόρια; Τι αξίζει να δω; Η συγκοινωνία πως είναι; Στις φωτό είναι κουκλίστικο μέρος και με έχει ενθουσιάσει. Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom