Βέλγιο Βρύγη ή Γάνδη ;

Mariagk

Member
Μηνύματα
16
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο - Νυρεμβέργη
Μαλλον γιατι ειδες μονο τη πλατεια απο οπου αναχωρουν τα λεωφορεια. Και ωραιο ιστορικο κεντρο εχει και μουσεια υψηλης κλασης και βραδινη ζωη.
Εκτος αν πηγες χειμωνα που δεν σε φταιει η Αμβερσα αλλα με 5 στρωματα ρουχα οι χειμωνακηδες δεν μπορουν να κουνησουν ουτε τους βολβους των ματιων τους, οχι να δουν πολεις.
Αν δεν δεις το Αιντχοφεν που ειναι τα Γιαννιτσα της Ολλανδιας, μη βιαστεις να βρεις τη Θηβα του Βελγιου.
Όχι.. έμεινα μια βραδιά και έκανα την βόλτα μου...η θερμοκρασία ήταν μια χαρά. Δεν με ενθουσίασε ιδιαίτερα.
 

teoxen

Member
Μηνύματα
49
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
μηλος
Ταξίδι-Όνειρο
μαλβιδες
Ποιος είναι ο ποιο καλύτερος τρόπος για να πας και βρυγη και γανδη σε μια μερα? Αναγκαστικά μια μερα μπορω να διαθεσω. Λέω να φύγω πρωί πρωί να είμαι 8 βρυγη και μεσημεράκι να πάω γανδη και 8 το βράδυ να φύγω για Βρυξέλλες.
Αμάξι τρένο flixbus τι λέτε?
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.432
Likes
4.416
Ποιος είναι ο ποιο καλύτερος τρόπος για να πας και βρυγη και γανδη σε μια μερα? Αναγκαστικά μια μερα μπορω να διαθεσω. Λέω να φύγω πρωί πρωί να είμαι 8 βρυγη και μεσημεράκι να πάω γανδη και 8 το βράδυ να φύγω για Βρυξέλλες.
Αμάξι τρένο flixbus τι λέτε?
Τρένο, πολύ συχνά δρομολόγια και χωρίς κράτηση
 

teoxen

Member
Μηνύματα
49
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
μηλος
Ταξίδι-Όνειρο
μαλβιδες
Τρένο, πολύ συχνά δρομολόγια και χωρίς κράτηση
Άρα Βρυξέλλες γανδη βρυγη Βρυξέλλες έχει συχνά δρομολόγια και να χάσω ένα περνω άλλο? Από εισιτήρια έχει κανένα ημερήσιο κάτι ή εισιτηριο?
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.432
Likes
4.416
Άρα Βρυξέλλες γανδη βρυγη Βρυξέλλες έχει συχνά δρομολόγια και να χάσω ένα περνω άλλο? Από εισιτήρια έχει κανένα ημερήσιο κάτι ή εισιτηριο?
Έχει συχνά, ανάλογα με την εποχή βέβαια. Θα έλεγα κάθε μισάωρο χονδρικά. Πας στο σταθμό και βγάζεις από το μηχάνημα.
Τα ΣΚ τα aller-retour με έκπτωση 50%
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.504
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom