Ρωσία Βόλγογκραντ/ Στάλινγκραντ

steve1953

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Εχει πάει κανείς? Πώς? Μέσω Μόσχας ή Κίεβου?
Τι γίνεται εκεί? Επαρχιακή μεγαλούπολη?
Αξίζει? Εχει τίποτε το αξιόλογο ή θα ξενερώσουμε με το καλημέρα? Βλέπω οδηγούς , βιβλία κλπ και το λιβανίζουν δυνατά...
Ηταν να πάω το 2005 με τον πατέρα μου οργανωμένη απ το ΚΚΕ (δεν είμαι μέλος του κόμματος, απλώς είχα δει τη διαφήμιση στο Ριζοσπάστη και ήταν καλή η τιμή) για τα 50 χρόνια απ τη λήξη του 2ου Παγκ.Πολέμου, αλλά αρρώστησε και ματαιώσαμε.
Ευχαριστώ τους φίλους που θα συνεισφέρουν...
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Αν κρινω απο τις πολεις που εχω επισκεφτει στη Ρωσια(Αγια Πετρουπολη-Μοσχα)ενα ειναι το σιγουρο,οτι εχει πολλες και αξιολογες ''ομορφιες'' να δεις!!!
 

jimmys

Member
Μηνύματα
42
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΙΜΑΙΑ Η ΤΟΥΡΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Που αλλου? ΤHAILAND
Το σιγουρο ειναι οτι θα εχει μουσειο πολεμου και μνημεια.φανταζομαι το 2005 στην Μοσχα ο Βλαδιμηρος θα εκανε φανταστικη γιορτη.Δεν εχω παει αλλα φανταζομαι θα ειναι μια κλασικη πρωην κουμουνιστικη μεγαλουπολη,τι θες να δεις και φοβασε μην ξενερωσεις? και αν τυχον γινει αυτο,εχει και τις συντροφισες εκει θα σε κανουν μια χαρα:bleh::clap:
Απο Μοσχα εχει σιδηροδρομικη συνδεση αν σε αρεσουν οι φανταστικες διαδρομες των τρενων εκει και αν εχεις και υπομονη,ε ειναι και κατι ωρες:D,για εσωτερικη πτηση δεν θα στο συνιστουσα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.979
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom