British Airways Βritish airways

tzenipan

Member
Μηνύματα
252
Likes
1.033
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινη
Γειά σας, Πετάμε Δευτέρα για ΝΥ με british κι ενώ νόμζα πως μέσα στους ναύλους περιέχεται αποσκευή, τελικά είμαστε light. Έχει κάποιος αγοράσει απευθείας στο γκισέ βαλίτσα; Το κόστος πόσο είναι περίπου; Μήπως συμφέρει να αγοράσουμε βαλίτσες απο την Αμερική και να τις χρεωθούμε μόνο στην επιστροφή;;;
 

agmi

Member
Μηνύματα
500
Likes
2.443
To 2o! Πας ψωνιζεις ,γεμιζεις και στο γυρισμο αγοραζεις! Τωρα που θα κανεις check in ρωτα τιμη, στον γκισε, ισως on line σαν επιστρεφεις σου βγει φτηνοτερα! Δλδ θα μπορεις να συγκρινεις τη τιμη ;)
 
Last edited:

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Μια ερώτηση βρε παιδιά. Αν έχω κλείσει ενιαίο εισητηριο με την British με στοπ οβερ και καθυστερήσει το πρώτο σκέλος της πτήσης και χάσω το δεύτερο η εταιρεία έχει υποχρέωση να μου βρει κάποια επόμενη πτήση δωρεάν ή πληρώνω καινούργιο εισητηριο;
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Βρήκα ότι δικαιούμαι αποζημίωση αν χάσω την ανταπόκριση. Εγώ ρωτάω αν είναι υποχρεωμένη η εταιρεία να με βάλει δωρεάν σε επόμενη πτήση για να φτάσω στον προορισμό μου. Αυτό δεν το βρήκα. Και ο προορισμός είναι εκτός Ευρώπης
 
Last edited:

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Βρήκα ότι δικαιούμαι αποζημίωση αν χάσω την ανταπόκριση. Εγώ ρωτάω αν είναι υποχρεωμένη η εταιρεία να με βάλει δωρεάν σε επόμενη πτήση για να φτάσω στον προορισμό μου. Αυτό δεν το βρήκα. Και ο προορισμός είναι εκτός Ευρώπης
Ναι, φυσικά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.798
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom