Γαμήλιο Τοσκάνη - Βενετία Σεπτέμβριος 2013

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.308
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Για Βενετία προτείνω αυτό, είχα μείνει με 120 Ευρώ (τσάμπα). Φοβερό ξενοδοχείο...

Starhotels Splendid Venice | Luxury Hotel Venice | 4 Star Hotel Italy
οντως πολύ καλό. η συνήθης τιμή του βεβαια είναι 400+.. είχες πετυχει κατι εξαιρετικό, προσφορά της Starhotels, που γινεται πολυ σπανια...
 
  • Like
Reactions: GTS

GTS

Member
Μηνύματα
6.819
Likes
18.763
Πλάκα κάνεις....πίστευα ότι της τάξης του 200άρικου...
 

shadow

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ωραία επιλογή αλλά ξεφεύγει πολύ από το buget μας ... Samion θέλω τα φώτα σου εάν μπορείς δες λίγο τη ιστορία μου και κάνε προτάσεις θα σου είμαι υποχρεωμένος !
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.308
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αναχώρηση 4 Σεπτεμβρίου από Θεσσαλονίκη 13:20 άφιξη Ρώμη 14:05 και αναχώρηση με αυτοκίνητο για Perugia με διανυκτέρευση
5 Σεπτεμβρίου διανυκτέρευση και περιήγηση μάλλον Greve
πως σας φαίνεται το πρόγραμμα ?
άλλο μεγάλο πρόβλημα είναι πως να αποφύγω το δακτύλιο ...
διανυκτερευση στην Perugia που θα φθασετε αργα το βραδυ κ την αλλη μερα περιηγηση στην Τοσκάνη? δεν θα δειτε τπτ απο Perugia και ειναι κριμα γιατι ειναι υπεροχη πόλη. και εχει και αρκετα μερη κοντα. ή βγάλτην τελειως απο το προγραμμα (το πιο λογικόμε τις μερες που έχεις) ή αφιερωσε τουλαχιστον μια μερα να τη δειτε. μη μιλησουμε να βαλεις και Assisi, lago Trasimeno..
με το δακτυλιο δεν καταλαβα την ερωτηση..απλα τον αποφευγεις, δεν μπαινεις μεσα και τελος. ετσι κι αλλιως το ΙΧ θα το δωσετε πριν μπειτε στη Φλωρεντια, σωστα?
Ωραία επιλογή αλλά ξεφεύγει πολύ από το buget μας ... Samion θέλω τα φώτα σου εάν μπορείς δες λίγο τη ιστορία μου και κάνε προτάσεις θα σου είμαι υποχρεωμένος !
δυστυχώς απο ξενοδοχεια στη Βενετία και γενικά στο βορρά δεν ξέρω. απο Φλωρεντία κατι ξερω, αλλα για φαγητό μονο. τα λεμε δηλ σε αλλο θεμα..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.377
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom