Γαμήλιο ταξίδι : αρχές Ιουλίου

GTS

Member
Μηνύματα
6.810
Likes
18.756
Όπως θέλεις....εγώ απλά σου λέω....πήγαινε Σαμάνα, με τις καλύτερες παραλίες στο νησί, την πιο ωραία φύση, το πιο ωραίο φαγητό, τα μπαράκια στη παραλία και μείνε κάπου σαν εδώ:

Chambres d'htes en Rpublique Dominicaine - Pninsule de Samana - Las Terrenas
CasaCoson
Villas Eva Luna ΰ las Terrenas, Rιpublique Dominicaine

...και ξέχνα τα φασόν ΑΙ.

Καλά να περάσετε ό,τι κι αν διαλέξετε και βίον ανθόσπαρτο :lol:
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Καλησπερα...Εγω θα σου προτεινα να πας πρωτα για αραγμα και μετα για τρεξιμο...Θα χρειαστης ξεκουραση μετα το γαμο, μην πας ΝΥ εξαντλημενος και δινεις απο το υστερημα σου. Εγω στο δικο μου γαμο πηγα πρωτα 14 μερες Μαλδιβες κα επειτα 7 νυχτες Dubai. Εαν ειχα παει πρωτα Dubai θα ειχα δει τα μισα απο οτι θα μπορουσα..Προταση κανω...
 

nikosaim

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβική
Ο κύβος ερρίφθη. Αναχώρηση μια βδομάδα μετά το γάμο, μια βδομάδα Νέα Υόρκη, 4 μέρες Πούντα Κάνα σε AI, 4 μέρες Las Terreras. Αναμένω προτάσεις για διάφορες εκδρομές που μπορούμε να κάνουμε, ευχαριστώ:D
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.810
Likes
18.756
Dominican Republic has it all | Travel information | Guides & Brochures

Κατέβασε και διάβασε τους υπέροχους μίνι οδηγούς. Στο Las Terrenas να πας στον καταρράκτη El Limon, στη Playa Rincon και γενικώς γυρίστε όσο μπορείτε την περιοχή. Το Las Terrenas ξέρω ότι είναι κοσμοπολίτικο, υπέροχο για δείπνο πάνω στη θάλασσα και ποτό μετά, με ονειρικό σκηνικό στα πόδια σου. Πήγαινε και πες μας πως είναι...
 

Natasa Ch

Member
Μηνύματα
244
Likes
210
Όπως θέλεις....εγώ απλά σου λέω....πήγαινε Σαμάνα, με τις καλύτερες παραλίες στο νησί, την πιο ωραία φύση, το πιο ωραίο φαγητό, τα μπαράκια στη παραλία και μείνε κάπου σαν εδώ:

Chambres d'htes en Rpublique Dominicaine - Pninsule de Samana - Las Terrenas
CasaCoson
Villas Eva Luna ΰ las Terrenas, Rιpublique Dominicaine

...και ξέχνα τα φασόν ΑΙ.

Καλά να περάσετε ό,τι κι αν διαλέξετε και βίον ανθόσπαρτο :lol:
GTS sos! Που βρηκες αυτα τα ξενοδοχεια? Ειδικα το πρωτο ειναι καταπληκτικο! Εχεις υποψην σου κανενα αλλο σε αυτο το στυλ αλλα πιο κοντα στην πολη της Σαμανα? Γιατι αυτα ειναι στο Λας Τερενας. Νομιζω την πολη τη λενε Σαντα Μπαρμπαρα ντε Σαμανα και δε βρισκω εκει αλλο ξενοδοχειο σαν αυτο το πρωτο που επισυναψες! :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.288
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom