Γαμήλιο ταξίδι πέρα απ' τα συνηθισμένα!!?!?

Έλεν

Member
Μηνύματα
21
Likes
62
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς γυρισμό

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Δεν συνάδει με τον τίτλο που έβαλες. Συνηθισμένο είναι. :)
Μα έτσι ξεκινάνε αυτά τα θέματα. Ξεκινάμε για μη συνηθισμένο ταξίδι και καταλήγουμε Παρίσι, Λας Βέγκας ή Μαλδίβες. Αλλά και τα συνηθισμένα για να τα επιλέγει τόσος κόσμος, μάλλον κάποιος λόγος θα υπάρχει.
 

Fenia val

Member
Μηνύματα
19
Likes
3
Αν μπορούσατε να περιμένετε μερικούς μήνες για το γαμήλιο ταξίδι σας, πρόγραμμα για Ομάν σε πολυτελή ξενοδοχεία και με πολλές δραστηριότητες στην έρημο, στη θάλασσα και στο βυθό. Ίσως να μη φθάσουν όμως τα πέντε χιλιάρικα για δύο άτομα ειδικά αν το κλείσετε σε εξειδικευμένο γραφείο.
Ωραια ιδεα. Όταν λες εξειδικευμένο γραφείο, έννοιες κάτι περα από του κοινού ταξιδιωτικου;;;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά εννοώ ταξιδιωτικό που κάνει και γαμήλια και προσφέρει ένα πιο πολυτελές άρα και πιο ακριβό πακέτο.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Υπάρχει και η λύση του/της honeymoon designer.

Αυτός ο γάμος(μας είχε ταλαιπωρήσει ηχητικά όταν έγινε)

https://www.protothema.gr/greece/article/484419/gamos/

είχε

https://www.vogue.com.au/brides/tre...age-gallery/30cbd0f34a78fdc14fc728e07581e90e?

Βέβαια εδώ ορισμένα μέλη(πχ @sassenach 77 και άλλοι) προσφέρουν τις γνώσεις τους δωρεάν όταν έχουν κέφια :D
 

Fenia val

Member
Μηνύματα
19
Likes
3
Καλησπερα σε ολους,

Επανέρχομαι στο θέμα μιας και έχουμε καταλήξει σε κάποιες επιλογές και θα ηθελα τα φώτα σας. Ο διαθεσιμος χρόνος 14 μερες

Οι επιλογές είναι οι εξης:
1. Περού (λιμα, cusco, Puno με λίμνη titicaca)
2.Αργεντινη Χιλή ( μου είπαν πως ο Αυγουδτος- Σεπτέμβρης δεν είναι η εποχη της παταγονιας, οποτε και αφαιρέθηκε)
3.εκουαδορ με λιγο από νησια καλαμπαγκος.

Τι λέτε λοιπόν???

Να σημειώσω οτι έχουμε αυξήσει το μπάτζετ μας, οποτε υπάρχει μια σχετική ευελιξία σ' αυτο.
 
Last edited by a moderator:

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία

Fenia val

Member
Μηνύματα
19
Likes
3

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Καλησπερα σε ολους,


Οι επιλογές είναι οι εξης:
1. Περού (λιμα, cusco, Puno με λίμνη titicaca)
2.Αργεντινη Χιλή ( μου είπαν πως ο Αυγουδτος- Σεπτέμβρης δεν είναι η εποχη της παταγονιας, οποτε και αφαιρέθηκε)
3.εκουαδορ με λιγο από νησια καλαμπαγκος.

.
Και οι τρεις επιλογές άριστες, αν και γέρνω λίιιιγο περισσότερο υπέρ της τρίτης, που μας κέρδισε για το δικό μας γαμήλιο (το οποίο και έμεινε αξέχαστο!)
Ρίξε αν θέλεις μια ματιά στην ιστορία μου για ιδέες:
https://www.travelstories.gr/community/threads/Εκουαδόρ-Αμαζόνιος-Άνδεις-Γκαλάπαγκος.5518/
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.256
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom