Γαμηλιο Ταξιδι!!!Yeah!! Αλλά που??

rubi

Member
Μηνύματα
85
Likes
773
Καλησπέρα!Παντρεύομαι αρχές Ιουνίου και είμαστε πολύ μπερδεμένοι!!!
Πού να πάμε ταξίδι του μέλιτος; Θέλουμε θάλασσα, και λέμε να πάμε εξωτερικό,
Ευρώπη μάλλον!Αλλά πού;;;
Ακούω προτάσεις!!!!!
Ευχαριστώ!
Ευρωπη και θαλασσα θα προτεινα κροατια. Υπεροχα μερη (εχει και νησακια), θυμιζει πολυ ελλαδα, ιονιο. Ειναι κοντα και σχετικα οικονομικος προορισμος. Απο τα καλυτερα ταξιδια για καλοκαιρινο προορισμο!
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Καλησπέρα!Παντρεύομαι αρχές Ιουνίου και είμαστε πολύ μπερδεμένοι!!!
Πού να πάμε ταξίδι του μέλιτος; Θέλουμε θάλασσα, και λέμε να πάμε εξωτερικό,
Ευρώπη μάλλον!Αλλά πού;;;
Ακούω προτάσεις!!!!!
Ευχαριστώ!
καλησπερα και καλη χρονια! Ευρώπη, θάλασα και ομορφα τοπια, θα πρότεινα Μινόρκα. Τουριστικό νησί αλλά όχι όπως η Ίμπιζα και η Μαγιόρκα. Είναι στους στόχους μου να παω και την έχω μελετήσει, έχει πανέμορφες παραλίες, φαγητό και ξενοδοχεία. Πας αεροπορικώς μέσω Βαρκελώνης ή Μαδρίτης, αλλά υπάρχουν και πτήσεις από Μιλάνο και Ρώμη νομίζω.
 

kaly78

Member
Μηνύματα
19
Likes
52
Επόμενο Ταξίδι
παρισι
Ονειρεμένο Ταξίδι
καλιφορνια
Εγω θα προτεινα Σαρδηνια και συγκεκριμενα στο βορειο κομματι costa smeralda διαμονη στο porto cervo και μπανιο οπωσδηποτε la maddalena.Μπορειτε να το συνδυασετε και με λιγες μερες Κορσικη που ειναι επισης υπεροχα σε bonifacio και porto vecchio.Δεν ειναι φτηνα αλλα ειναι φανταστικα.Ανταποκρισεις μεσω Ρωμης ειτε αεροπορικως η με ferry civitavechia-olbia.
 

M.Bini

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σε όλο τον κόσμο!!!
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!θα κοιτάξω όλους τους προορισμούς που μου στείλατε και θα επανέλθω!!!! Καλή χρονιά σε όλους με Υγεία και πολλά ταξίδια!!!!!
 

Maria Kiouptsi

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Καλησπέρα κι από μένα, εμεις πήγαμε γαμηλιο ταξιδι στο Λονδίνο..ήταν καταπληκτικά, όταν θα έχω λιγο παραπάνω χρόνο θα βαλω φωτογραφιες...Πέρα από το ότι είχε καταπλητικά μέρη να πας, αυτό που μου έχει μείνει πραγματικά, είναι ότι βρήκαμε κοντα εκει που μέναμε, έναν ορθοδοξο ναό, με Ελληνα Παπά!!!!!ο οποίος μας έδωσε μια συμβουλή που την τηρουμε φυσικά με τον άνδρα μου..
Κατά τα άλλα το Κέσινγκτον Πάλας με μάγεψε (η φωτο προφιλ μου είναι από κει), το Βρετανικό Μουσειο, που μόνο Βρετανικό δεν είναι (δε θα μας δώσουν τα μάρμαρα, πάρτε το αποφαση, αν μας τα δώσουν θα αδειάσει το μισό και θα πρέπει να το κλεισουν) το Big Ben, η Tower Bridge, το Harrods φυσικά, με τα αστεια, πανάκριβα καπέλα. Και φυσικά πολλά πολλά άλλλα
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
...οπως κ αλλα μουσεια ανα τον κοσμο.τα σημαντικοτερα αξιοθεατα κ εκει που συρρεουν ολοι ειναι εκει που εκτειθονται τα μαρμαρα του Παρθενωνα κ η Καρυατιδα. Για εμενα μια απο τις ωραιοτερες κ εναλλακτικες συνοικιες του Λονδινου ειναι η Camden town με το υπεροχο υπαιθριο μπαζαρ που γινεται το σαββατοκυριακο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.497
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom