Γαμηλιο Ταξιδι!!!Yeah!! Αλλά που??

zampeiros22

Member
Μηνύματα
80
Likes
1
Δεν μπορώ να το ρισκάρω. ..Εξάλλου πέρα από την δυσοσμία διάβασα ότι εχει και πολλά κουνούπια τότε.. Είναι πιο ακατάλληλη εποχή για επίσκεψη τότε.
 
Last edited:

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
Zampeiros, εντελως συμπτωματικα λεγαμε γαμηλιο στα ιδια με εσας. 29/8-1/9 Βενετια, 1 νυχτα Βερονα, 3 νυχτες Φλωρεντια και εκδρομη Σιενα-Σαν Τζιμινιανο. Τελικα, τι κανονισατε; εχω δει τοσα που εχω μπερδευτει....
 

zampeiros22

Member
Μηνύματα
80
Likes
1
Και αλλάζουμε εντελώς για Ευρώπη και σκεφτόμαστε για κάποιο εξωτικό νησί γιατί μια φορά πας στην ζωή σου και τα σχετικά.. Είμαι μεταξύ Πουκέτ και Δομίνικο. Κάποια σκέψη?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Τέλη Αυγούστου με αρχές Σεπτεμβρίου, αφήστε το Phuket, ο καιρός δεν ευνοεί. Καλύτερα από την ανατολική μεριά. Νομίζω ότι και η Δομινικανή Δημ. έχει τα θεματάκια της με τον καιρό (αρχίζει η περίοδος τυφώνων), αλλά ίσως εκεί να είναι καλύτερα.
 

zampeiros22

Member
Μηνύματα
80
Likes
1
Αυτός ο συγχρονισμός μας katkats μόλις σου έστειλα μηνυμα..

Και για Κομο ,Βερονα θα ελεγα..η Κυανη Ακτη μια χαρα ειναι επισης..
Αν μπορείς στείλε μου πληροφορίες για Κυανή Ακτη..
 
Last edited by a moderator:

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
zampeiros η πρώτη μου σκέψη ήταν Δομινικανή Δημοκρατία, αλλά δεν ενδείκνυται ο καιρός και φοβάμαι (ΠΛΕΟΝ) τα υπερατλαντικά ταξίδια. Μετά είπαμε για αγγλική εξοχή, αλλά Λονδίνο - ISIS δεν..... Εγώ σκέφτηκα Κυανή Ακτή ή Ανδαλουσία (που πεθαίνω να πάω), αλλά τελικά καταλήξαμε στο Βενετία-Βερόνα-Φλωρεντία. Τα κλείσαμε όλα και απλώς περιμένουμε να φτάσει ο καιρός!!!! :)
(παρεμπιπτόντως, η ταύτιση προορισμών ανάμεσά μας μου έχει δώσει τα μυαλά στα χέρια). :haha:o_O
 

zampeiros22

Member
Μηνύματα
80
Likes
1
Το σκέφτηκα και εγώ αυτό το ταξίδι που λες αλλά σκέφτηκα ότι θα αλλάζουμε συνέχεια ξενοδοχεία και το απέρριψα!Αν σου πω εγω που καταλήξαμε τελικά.... Ρωσία!!! Εύχομαι να περάσετε τέλεια!!!!
 

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
Το σκέφτηκα και εγώ αυτό το ταξίδι που λες αλλά σκέφτηκα ότι θα αλλάζουμε συνέχεια ξενοδοχεία και το απέρριψα!Αν σου πω εγω που καταλήξαμε τελικά.... Ρωσία!!! Εύχομαι να περάσετε τέλεια!!!!
Το σκέφτηκα και εγώ αυτό το ταξίδι που λες αλλά σκέφτηκα ότι θα αλλάζουμε συνέχεια ξενοδοχεία και το απέρριψα!Αν σου πω εγω που καταλήξαμε τελικά.... Ρωσία!!! Εύχομαι να περάσετε τέλεια!!!!
Καλά να περάσετε λοιπόν!!!!
 

M.Bini

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σε όλο τον κόσμο!!!
Καλησπέρα!Παντρεύομαι αρχές Ιουνίου και είμαστε πολύ μπερδεμένοι!!!
Πού να πάμε ταξίδι του μέλιτος; Θέλουμε θάλασσα, και λέμε να πάμε εξωτερικό,
Ευρώπη μάλλον!Αλλά πού;;;
Ακούω προτάσεις!!!!!
Ευχαριστώ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom