Γαμηλιο αρχες Αυγουστου ταιλανδη

LAGOS_TEO

Member
Μηνύματα
22
Likes
2
απ'οτι καταλαβα σου αρεσε παντως! ευχαριστω πολυ για την ενημερωση, και θα το σκευτω να το ρισκαρω γιατι να ξοδεψεις ενα σκασμο λεφτα και ολη μερα να βρχει δεν λεει!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Σας ευχαριστω! ακουσα οτι οι θαλασσες στο κο σαμουι δεν ειναι το ιδιο καλες εχει κανενας αποψη πανω σ'αυτο?
Όντως οι θάλασσες στο Σαμούι δεν έιναι καταπληκτικές,οι παραλίες είναι εντυπωσιακές όμως .Μπορείς να κανονίσεις πολύ άνετα να πάς σε γειτονικά ερημικά νησάκια με απίστευτες παραλίες και καλύτερα νερά που προσφέρονται και για σνόρκελινγκ,καγιάκ κλπ.Το σίγουρο είναι ότι στο Σαμούι δε θα βαρεθείς!
Απο άποψη καιρού επίσης είναι πιο πιθανό στα Κράμπι να βρεις βροχή και αέρα λόγω των μουσώνων,στο Σαμούι πέρα από μία τροπική βροχή 10 λεπτών ο καιρός ήταν θαυμάσιος!
 

LAGOS_TEO

Member
Μηνύματα
22
Likes
2
Χαιρομαι που το ακουω γιατι μαλλον απ'οτι βλεπω σαμουι θα καταληξουμε! ευχαριστω!
 

Padme

Member
Μηνύματα
91
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Καλημέρα!
Μέσα Σεπτεμβρίου, μήπως γνωρίζει κάποιος πως είναι ο καιρός για τους συγκεκριμένους προορισμούς?
 

kostasbmw

Member
Μηνύματα
95
Likes
22
εξεταστε το ενδεχομενο της μαλαισιας και συγκεκριμενα το πενανγκ με καθαροτερα νερα και ωραιες παραλιες

προτεινω
Ferringhi Beach Hotel

εχω μεινει 3 φορες και αν ξαναπαω εκει θα μεινω

φιλικα:D
 

Nadia80

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική!!!
Varioathens μπορείς να μου πεις σε ποιό ξενοδοχείο έμενες στο Κράμπι, καθώς δεν μου επιτρέπεται να σου στείλω προσωπικό μήνυμα?
Ευχαριστώ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.979
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom