Γαμηλιο ταξιδι αρχες Νοεμβριου

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.110
Μήπως να δείτε και Σκωτία?Είναι ενδιαφέρουσα χώρα και πάνε πολλοί που αναζητούν ....ξωτικά.Τα ghost tour δίνουν και παίρνουν.
 

argi17

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Παιδιά Συγνώμη έγινε ενα λάθος ....
( αμέσως να κοροιδεψεται ) μην αφήνεται Τίποτα να πέσει κάτω ...!!!!
Απλα δεν γράφω απο υπολογιστή !!!!
Και έγινε αυτόματη διόρθωση σε λάθος λέξη !!! Ένταξη έγινε ένα λάθος !!!!!
 

dimiko

Member
Μηνύματα
62
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΖΑΜΑΪΚΑ
Να ζήσετε, πάντα υγεία & χαρά...Εγω αρνητικός με το Dubai δεν είμαι, και εγώ το γαμήλιο εκει το έκανα.....αλλά..το θέμα είναι τι θέλεις να κάνεις στο γαμήλιο και τι άνθρωποι είστε...πχ θέλεις να βλέπεις πράγματα, ολη την ωρα εξω, να βλέπεις αξιοθέατα κλπ ή να πας να χαλαρώσεις και να περάσεις όμορφες στιγμές με τον άνθρωπό σου....Εγώ πχ το dubai το διάλεξα για γαμήλιο για τον πλούτο, τη βασιλική διαμονή, την εξυπηρέτηση που δεν εχω ξαναδεί πουθενά εκδρομές vip limo κλπ....Δηλαδή ήθελα 15 μέρες εντελώς για πάρτυ μας!!...Να δεις κάτι δεν εχει εκτος απο τι ήταν η πόλη πριν μερκά χρόνια και πως είναι τώρα..(ανάπτυξη)..και βόλτες abu dhabi, σε ερήμους, καμήλες κλπ...(Αν μπορεσεις μείνε & σε κάποια ξενοδοχεία που εχει μέσα στην έρημο για 2 νύχτες..είναι εμπειρία)..Ελπίζω να βοήθησα λίγο..

Το Μαιάμι πχ που σου λένε μερικοί όνειρο για μένα ήταν μάπα..!! ειναι καθαρά θέμα γούστου φίλε μου...αντι για Μαιάμι καλύτερα για μακρινό θα ήταν βιετνάμ, μπαλί, ταυλάνδη κλπ...εχει πιο πολλά να σου δώσει & σε καλές τιμές....
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
H vip limo είναι ένα αυτοκίνητο που όταν μπαίνεις γίνεσαι ξαφνικά απ' το πουθενά vip?
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.110
Παιδιά Συγνώμη έγινε ενα λάθος ....
( αμέσως να κοροιδεψεται ) μην αφήνεται Τίποτα να πέσει κάτω ...!!!!
Απλα δεν γράφω απο υπολογιστή !!!!
Και έγινε αυτόματη διόρθωση σε λάθος λέξη !!! Ένταξη έγινε ένα λάθος !!!!!

Πλάκα κάνουμε μη θυμώνεις.Όπου και να πάτε καλά να περάσετε.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Να το παρετε απο την αρχη οπως λες και ριξε και μια ματια απεναντι απο το Μαιάμι στη χερσονησο Γιουκαταν.. Δε νομιζω να καταφερεις να εισαι απλα ξαπλα σε μια παραλια με τοσες δραστηριοτητες που προσφερει η riviera maya.
Στο βιντεο ειναι μια μονο μερα μας σε παρκο της περιοχης
Ειναι σουπερ προορισμος για γαμηλιο και δε χρειαζεται να μενετε απαραιτητα σε καλυβες , αν και καποιες δεν ειναι ακριβως για γελια..
Shangri-La Caribe Hotel Playa del Carmen Mexico, Beachfront Resort, welcome

Αν σε ενδιαφερει το μερος , διαβασε εδω http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...A%DE/181-%F0%DC%EC%E5-%EC%E5%EE%E9%EA%FC.html
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.858
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom