Γειά σας και χρόνια πολλά!

helene

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Γειά σας, είμαι η Ελένη και μπήκα πριν λίγες μέρες στο travelstories μετα απο προτροπή της ξαδέρφης μου dafni.
Τα περισσότερα ταξίδια που έχω κάνει είναι εντός Ευρώπης, μιας και λόγω του οτι σπούδαζα στο Λονδίνο έβρισκα ευκολότερα και συχνότερα φτηνές πτήσεις απο εκέι. Εκτός Ευρώπης έχω ταξιδέψει μόνο στο Σαν Φρανσίσκο και στο Ντουμπάι, όμως δεν μπόρεσα να δω πολλά μιας και ήταν για δουλειά. Επόμενο ταξίδι μου θα είναι μάλλον στο Βέλγιο την άνοιξη και ελπίζω κάποια μέρα να πάω στην Αργεντινή και τη λατινική Αμερικη γενικότερα.
Καλή χρονιά σε όλους!!!:xmas_biggrin:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.033
Καλωσόρισες Ελένη!!! :xmas_smile:
Άλλη μία λατινολάτρης! Σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις το ταξίδι-όνειρό σου και πολλά πολλά ακόμη!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες Ελένη, χρόνια πολλά!
Εύχομαι να πραγματοποιήσεις όλα τα ταξίδια που σκέφτεσαι και πόλλάαααα περισσότερα!!!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
χρονια πολλα και απο μενα και καλως μας βρηκες!!!καλα ταξιδια να εχεις !!ξερει η ξαδερφη που σε εστειλε!!:xmas_biggrin:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Καλως ηρθες Ελενη ...
ξαδελφη της Dafni ; εγγυηση:xmas_lol:
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Καλώς ήρθες, καλή Πρωτοχρονιά και καλό προγραμματισμό στα ταξίδια σου!Το Βέλγιο θα είναι καταπληκτικό την άνοιξη!
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Μα πότε πήγες να συστηθείς βρε παιδί μου? τη μέρα που έφυγα για Παρίσι?να μην έχω τη χαρά να σε υποδεχτώ και επίσημα στο φόρουμ? τώρα μόλις το ανακάλυψα ....
επίσημα λοιπόν(αν και λίγο καθυστερημένα):welcome2:
και για να δώσω συστάσεις για την ξαδέρφη μου έχω να πω ότι έχει κάνει πολλά ταξίδια αν σκεφτεί κανείς ότι είναι τόσο νέα κοπέλα ....και ότι έχει κάνει και τις σπουδές της στο Λονδίνο,για το οποιο μπορεί μεν να έχουν ειπωθεί πολλά αλλά η ξαδέρφη μου είμαι σίγουρη ότι θα έχει φοβερά tips
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
Kαλώς την
Κρίμα που η Dafni δε σε κάλεσε Ναύπακτο, θα σε γνωρίζαμε από κοντά.
Καλά και πολλά ταξίδια
Αργεντινή........................αχχχχχχχχχχ
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.239
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom