Γεια σας απο Βιετναμ-Να Τρανγ

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Καλά αυτό και αν ήταν super πρώτο μήνυμα!
Μόνιμοι κάτοικοι στο Βιετνάμ και μάλιστα στα παράλια!
Καλώς ήρθατε και ελπίζουμε να γίνεται μόνιμοι θαμώνες του travelstories για να μας μεταφέρετε Βιετναμέζικες εικόνες.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Αθάνατοι Ελληνες !!!!!!!!!! παντού σε όλα τα μηκη και πλάτη της γής βρισκόνται

καλώς ορίσατε παιδιά
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μην τους πιέζετε πολύ παιδιά, όσοι έχουν εμπειρία απο την περιοχή γνωρίζουν ότι στο Βιετνάμ έχουν ένα θέμα με το ιντερνετ, δεν είναι και πολύ αξιόπιστες ή γρήγορες οι συνδέσεις οπότε, όταν μπορέσουν θα μας πούν περισσότερα! :)
 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Ωχ, τι μου θυμίσατε παιδιά. Είχα έρθει στο nha trang πρόπερσι και είχαμε μείνει στο ana mandara. Φυσικά, γύρισαμε όλα τα ωραία αξιοθέατα της περιοχής. Παιδιά, πολύ ωραία είναι εκεί πέρα. Περιμένουμε updates από τη ζωή εκεί πέρα....
 
Μηνύματα
20
Likes
31
Sas euxaristoume olous gia ta kala sas logia.Eimaste sto Nha Trang ena mina kai kati meres(kai elpizoume na moinoume gia polla xronnia).Etoimazomaste na anoiksoume to proto elliniko estiatorio sto Nha Trang.
I zoi edo einai para poli ftinoi.Na fantastite oti ksenodoxeio edo ksikoinaei me 4 evro......
Enoikiazoume ena 2orofo spiti 170 t.m mono 150 evro.Pername teleia edo.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μπράβο παιδιά! Καλές δουλειές να έχετε και μακάρι να βολέψει να έρθουμε να σας δούμε!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Να συνεχίσετε να περνάτε υπέροχα και να εύχομαι να κάνετε την τύχη σας εκεί στα ξένα.

Και όσους βγάλει ο δρόμος από εκεί θα σας επισκεπτούμε. Αλήθεια, το εστιατόριο τι κουζίνα θα έχει?
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Sas euxaristoume olous gia ta kala sas logia.Eimaste sto Nha Trang ena mina kai kati meres(kai elpizoume na moinoume gia polla xronnia).Etoimazomaste na anoiksoume to proto elliniko estiatorio sto Nha Trang.
I zoi edo einai para poli ftinoi.Na fantastite oti ksenodoxeio edo ksikoinaei me 4 evro......
Enoikiazoume ena 2orofo spiti 170 t.m mono 150 evro.Pername teleia edo.

μπορείτε να μου κλείσετε οτέλ με 8 ευρώ ; και τι είδους θα είναι;

πότε θα είναι έτοιμη η ταβέρνα;
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εμένα πάλι εκείνο το σπίτι με τα 150 ευρώ το μήνα δε θα με χάλαγε καθόλου: θα είχα χώρο να φιλοξενήσω και φίλους!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Θα με τρελάνετε εσείς !!!
ποιό nha trang???
πρίν ένα μήνα εκεί ήμουνα τώρα βρήκατε να το γράψετε!!!
αδικία!! θα είχαμε δύο συναντήσεις αντί μια με τον vagantos ...
δεν μου λέτε μπάς και πήγατε εκεί για τα προσεχώς που έγραφαν τα πανώ...δηλαδή πράγματα που αφορούν την κάθετη τουριστική ανάπτυξη της περιοχής??
εγώ ψαρεύω αν θέλετε τσιμπάτε..
φιλάκια.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Aπαιχτοι παιδιά!!!!!!!!!
θα την ξανακάνω σύντομα βιετνάμ!! θα σας βρώ και μπορεί να ανοίξω παραδίπλα φραπεδιέρα!! με γοήτευσε η πόλη και οι άνθρωποι..
keep in toutch!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.079
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom