Γεια σας ταξιδιάρες ψυχές!

Φαίη

Member
Μηνύματα
42
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Ταϊλανδη, Μεξικό
Με λένε Φαίη και είμαι ατεχνόλογητη (να με συγχωρατε). Ξέρω όμως ότι έχουμε ένα κοινο... την ταξιδιάρα ψυχή!
Τα λέμε...
 

Φαίη

Member
Μηνύματα
42
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Ταϊλανδη, Μεξικό
Ατεχνολόγητη*
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Καλωσόρισες Φαϊη στην ωραία παρέα μας!
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Καλώς ήρθες Φαίη!!!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ορισες Φαιη και απο εμας.
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Καλώς τη Φαίη !!!
 

Φαίη

Member
Μηνύματα
42
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Ταϊλανδη, Μεξικό
Σας ευχαριστώ πολύ! Θέλω να ανοίξω ένα φόρουμ αλλά δεν ξέρω πως
και επίσης δεν ξέρω από που μπορώ να βλέπω τις ενημερώσεις/ειδοποιήσεις μου! Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;
 

Fanie

Member
Μηνύματα
256
Likes
619
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Lena's Stone Forest
Καλωσήρθες, Φαίη

Όποτε συνδέεσαι στο forum μπορείς να βλέπεις τα αδιάβαστα μηνύματα πάνω-πάνω στην οθόνη, κάτω από το όνομά σου.
Πριν ανοίξεις καινούργιο θέμα (αυτό πιστεύω ότι ρωτάς) ψάχνεις πρώτα στην αναζήτηση αν αυτό που ζητάς υπάρχει ήδη. Αν όχι πηγαίνεις στην ενότητα-forum που σε ενδιαφέρει και πατάς το πλήκτρο Νέο Θέμα για να ξεκινήσεις ένα καινούργιο topic.

Παρακάτω θα βρεις οδηγίες για την χρήση του forum. Διάβασέ τες προσεκτικά.

Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια - TravelStories Tour

Καλά ταξίδια
 

Φαίη

Member
Μηνύματα
42
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Ταϊλανδη, Μεξικό
Ευχαριστω πολυ καταρχας. Κοιταξα εκει που λες και μου λεει 3325 αδιάβαστα μηνύματα στο forum! :/ Το παταω και μπαινω μετα σε διαφορες συζητησεις που εχουν γινει...σε 2-3 απ αυτες ειχα γραψει και γω, αλλα δεν μπορω να σχολιο μου σε καποια...χαχαχαχα ατεχνολογητη τελειως!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες Φαίη.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Φαίη καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Για να διευκολυνθείς με τη χρήση του forum, διάβασε πρώτα τις οδηγίες που υπάρχουν στο παρακάτω link:
Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια - TravelStories Tour

Απαραίτητο επίσης είναι να διαβάσεις και τους όρους χρήσης:
http://www.travelstories.gr/rules.php

Τέλος, για να διαβάζεις θέματα και νέα μηνύματα στο forum υπάρχουν οι εξής τρόποι:

  1. Επάνω ψηλά στην οθόνη σου, κάτω από το καλωσήρθες Φαίη, γράφει "χ" αδιάβαστα μηνύματα. Πατάς επάνω και σου εμφανίζει όλα τα θέματα που περιλαμβάνουν αδιάβαστα μηνύματα. Στην επιλογή αυτή δεν μπορείς να δεις τα αδιάβαστα που βρίσκονται στο Social Forum.
  2. Στη μπάρα στο κάτω μέρος της οθόνης σου, το 7ο από αριστερά εικονίδιο, λέει "σημερινά μηνύματα". Το πατάς και σου εμφανίζει τα σημερινά μηνύματα. Όσα θέματα είναι με έντονη γραφή (bold), περιλαμβάνουν αδιάβαστα μηνύματα.
  3. Πάλι στη μπάρα στο κάτω μέρος της οθόνης σου, δεξιά στον "Πίνακα Ελέγχου μελών", η τρίτη από επάνω επιλογή "Θέματα που παρακολουθείτε" περιλαμβάνει όλα τα θέματα στα οποία έχεις λάβει μέρος. Όσα είναι με bold, περιλαμβάνουν αδιάβαστα μηνύματα.
Τέλος, δίπλα στον τίτλο του κάθε θέματος που είναι με bold (άρα περιλαμβάνει αδιάβαστα μηνύματα), υπάρχει ένα σύμβολο (μικρός ρόμβος). Αν πάτήσεις πάνω σε αυτό σε πηγαίνει στο πρώτο αδιάβαστο μήνυμα για το συγκεκριμένο θέμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.447
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom