Γεια σας

Thanows

Member
Μηνύματα
32
Likes
1
Γεια σας. Ειμαι ο Θανασης και μου αρεσει πολυ να ταξιδευω. Δεν εχω ταξιδεψει πολυ στο εξετερικο, μονο Αγγλια εχω παει. Στην Ελλαδα εχω παει σε πολλα μερη και λιγο πολυ ολοι μας εχουμε παει. Ο επομενος μου στοχος ειναι Νεα Υορκη! Αν και ειναι λιγο δυσκολο με το οικονομικο :lol: Ειναι λαθος που θελω να παω εκει και οχι στην Ευρωπη???
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Καλώς μας ήρθες Θανάση!Τίποτα δεν είναι λάθος και σωστό σε οτι αφορά τις επιθυμίες μας για ταξίδια!Ο,τι μας έρθει κάνουμε!Δεν υπάρχει κανόνας που να λέει οτι αρχίζουμε με τα κοντινά και μετά πάμε στα μακρινά!Βάλε μπρος και μάζευε φράγκα για τη Νέα Υόρκη λοιπόν!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς ήρθες Θανάση και καλά ταξίδια!
Γιατί να είναι λάθος που θέλεις Αμερική;;Πήγαινε όπου τραβάει η ψυχούλα σου αφού το θέλεις και σου βγαίνουν τα οικονομικά,δεν υπάρχει σωστό ούτε λάθος στα ταξίδια,γούστα είναι αυτά:haha:
 

holidolic

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Ζανζιβάρη
καλώς ήρθες και εσύ. Το επόμενο ταξίδι που κανονίζεις είναι super. Και εμένα μου έλεγαν ότι είναι πολύ ωραία αλλά δεν ήμουν ενθουσιασμένος με την ιδέα μέχρι που πήγα και έχασα την μπάλα. Αξίζει να το κανονίσεις!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.513
Likes
8.063
Υπάρχουν λάθη στην απόφαση κάποιου για ταξίδι? :roll: Δε νομίζω!
Με το καλό η N.Υ. και καλωσόρισες στο φόρουμ, Thanows!!! :)
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλωσορισες θαναση και απο μενα!νομιζω οτι ξεκινας και πολυ καλα μαλιστα!!ετσι πρεπει δυναμικα!μετα σε βλεπω να μην συμμαζευεσαι!
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Θάνο καλώς ήρθες και με το καλό το ταξιδάκι στο NYC. Οσο για την πληροφορία που ζητάς, είναι εντελώς σχετικό και εξαρτάται από το τι θέλει ο καθενας από το ταξίδι του. Αν ψάξεις ομως λίγο στο φόρουμ, θα βρεις τις απαντήσεις που ζητάς.
 

Thanows

Member
Μηνύματα
32
Likes
1
Μηπως μπορεις να μου δωσεις το link γιατι εχω εξεταστικη και δεν εχω χρονο να ψαξω
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες. Πήγαινε στην αναζήτηση επάνω δεξιά και γράψε στο δεύετρο κουτάκι που λέει αναζήτηση πληροφοριών ανά ήπειρο "Νέα Υόρκη" και μετά επέλεξε από δίπλα τη β. αμερική.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.494
Likes
29.095
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δεν ξερει κανεις???
Μεγάλε, ξέρω πάρα πολύ καλά πόσο θο χάλαγα περίπου ΕΓΩ, γιατί ξέρω τι θα έκανα και τι ιδιαιτερότητες έχει ένα δικό μου ταξίδι. Αλλά το πόσο θα χαλάσεις εσύ, που να το ξέρω?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.242
Μηνύματα
884.635
Μέλη
38.931
Νεότερο μέλος
sylvia Boufea

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom