Γεια σας

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Γεια σας

Είμαι η Πηνελόπη.Πρώτη φορά εγγράφομαι σε ένα forum . Δεν μου αρέσει να κάθομαι με τις ώρες μπροστά σε έναν υπολογιστή παρά μόνο με ότι έχει να κάνει με ταξίδια (πλήν της δουλειάς στο γραφείο) . Συνήθως ταξιδεύω μόνη με τον άντρα μου .Ποτέ με οργανωμένα ταξιδιωτικά γραφεία . Μου αρέσει να νοιώθω ταξιδευτής και όχι τουρίστας. Γι' αυτό και θέλω να ανταλάσσω τις εμπειρίες μου με άλλους και να μαθαίνω μυστικά και μέρη που συνήθως δεν σε πηγαίνουν τα ταξιδιωτικά γραφεία.
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
:welcome:μαζί μας θα ταξιδέψεις χωρίς να βαρεθείς στιγμή.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Πηνελόπη, καλως ήρθες και σιγουρα θα περασεις καλα εδω! δίνουμε και παίρνουμε πληροφορίες και εμπειρίες, και θέλουμε και τις δικές σου, οποτε εισαι έτοιμη...
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:στην παρεα μας,Πηνελοπη.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2: Pinelopi
Κι εμενα μου αρεσει να ταξιδευω ανεξαρτητα.Φιαξε αν θελεις τον ταξιδιωτικο σου χαρτη για να δουμε ποια μερη εχεις επισκεφτει και θα εχουμε πολλα να πουμε.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Καλώς ήλθες κι από μένα και καλά ταξίδια
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Καλημέρα

Χρειάζομαι βοήθεια με τον ταξιδιωτικό χάρτη. Δεν κατάφερα να τον φτιάξω. Μπορεί κάποιος να μου πει τη διαδικασία?
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Καλημέρα

Χρειάζομαι βοήθεια με τον ταξιδιωτικό χάρτη. Δεν κατάφερα να τον φτιάξω. Μπορεί κάποιος να μου πει τη διαδικασία?
Υπάρχει ο οδηγός:
Φτιάξτε το δικό σας χάρτη!
Εάν έχεις επιπλέον προβλήματα, πες μου που "κολλάς" στη διαδικασία για να σε βοηθήσω
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω

Greta

Member
Μηνύματα
95
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη-Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Ioρδανία, Λίβανος, Συρία; :clap:
Πολύ ενδιαφέροντες προορισμοί. Όποτε σου κάνει κέφι, γράψε μας τις εμπειρίες σου.
Πηνελόπη, καλώς όρισες!:welcome2:
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Θα πρεπει να σας πώ ότι έζησα στο λίβανο για πέντε χρόνια από το 1992 έως 1997.Έχω γυρίσει το λίβανο και τη Συρία σπιθαμή προς σπιθαμή . Στην Ιορδανία έχω πάει αυτά τα χρόνια που ήμουν εκεί μόνο μία φορά αλλά τη γύρισα όλη. Θεωρώ ότι είναι πολύ ενδιαφέροντα μέρη και αξίζει κάποιος να τα επισκεφθεί. Ειδιά η Συρία έχει πολύ ανατολίτικο χρώμα ., ενώ ο λίβανος παραπέει ανάεσα σε Ευρώπη και Ανατολή. Νομίζω ότι θέλει να ανήκει στη Δύση αλά και δεν μπορεί. να σημειώσω ότι έχω να πάω από το 1997. Σίγουρα θα έχουν αλλάξει πολλά πράγματα. Όσο για την Ιορδανία , είναι πια πολύ γνωστή (Πέτρα , Γουάντι Ραμ, Άκαμπα). Θα ήθελα να γράψω ένα οδοιπορικό όμως είναι πολλά τα χρόνια που έχω να πάω και φοβάμαι μήπως γράψω πράγματα που δεν ισχύουν πλέον
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.861
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom