Γεια σε όλους!!!!!!!

Raf

Member
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΩΝΙΑ
endiaferon...! poios itan o kalyteros proorismos ?!? ksereis aytos poy tha ksanapigenes aneta
Καλησπέρα!!
Δεν μπορώ να απαντήσω ποιος ήταν ο καλύτερος προορισμός, κάθε ταξίδι είναι μια ξεχωριστή εμπειρία και έχει τη δική του γοητεία. Στη χώρα που θα ξαναγυρίσω σίγουρα κάποια στιγμή είναι η Νέα Ζηλανδία και το Μεξικό, Και στις δύο αισθάνομαι ότι χρωστάω μια δεύτερη επίσκεψη !!!

 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αντωνη σε ευχαριστώ

Βλέπω έχεισ παει Ιρλανδία... είναι στα πλάνα μου... πρέπει να είναι σούπερ!!!
Αμα θες πληροφορλιες για το Τόκιο πές μου!!!​
Ήταν το προτελευταίο μου ταξίδι, πήγα πριν λίγο καιρό και μ'άρεσε πάαααρα πολύ!!! Ότι θελήσεις ρώτησέ με και μάλλον σιγά σιγά πρέπει να αλλάξω τον επόμενο μου προορισμό, μιάς και αύριο πιθανότατα έκατσε να ''κλείσω'' για Κούβα...ήταν ευκαιρία και δε την χάνω (λέω τώρα).
 

Raf

Member
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΩΝΙΑ
Ήταν το προτελευταίο μου ταξίδι, πήγα πριν λίγο καιρό και μ'άρεσε πάαααρα πολύ!!! Ότι θελήσεις ρώτησέ με και μάλλον σιγά σιγά πρέπει να αλλάξω τον επόμενο μου προορισμό, μιάς και αύριο πιθανότατα έκατσε να ''κλείσω'' για Κούβα...ήταν ευκαιρία και δε την χάνω (λέω τώρα).
Νομίζω πως θα σου αρέσει η Κούβα!!! Πως θα πας? μόνος ή με γκρούπ?
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Θα πάμε γκρούπ, είναι μια γνωστή που ήταν διπλωμάτης εκεί (τώρα είναι Ελλάδα) και το κανονίζει για να κάνουν και καλά οι μαθητές της πρακτική στα Ισπανικά (αφορμή έψαχναν).
Πάντως νιώθω περίεργα με το να μπορέσω να δώσω πληροφορίες σε κάποιον που έχει ταξιδέψει τόοοοοοσο πολύ για ένα μέρος που δεν έχει πάει...
 

Raf

Member
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΩΝΙΑ
Θα πάμε γκρούπ, είναι μια γνωστή που ήταν διπλωμάτης εκεί (τώρα είναι Ελλάδα) και το κανονίζει για να κάνουν και καλά οι μαθητές της πρακτική στα Ισπανικά (αφορμή έψαχναν).
Πάντως νιώθω περίεργα με το να μπορέσω να δώσω πληροφορίες σε κάποιον που έχει ταξιδέψει τόοοοοοσο πολύ για ένα μέρος που δεν έχει πάει...
χα χα ωραία Ισπανικά θα μάθουν οι μαθητές ... οι Κουβανοί κόβουν τις λέξεις ...
Είναι πολύ καλό που πας με κάποιον που έχει ζήσει εκεί!! η μαγεία της Κουβας είναι οι ανθρωποι!!! προσπαθησε να ανακατεφτείς με τον κόσμο εκεί και δεν θα χάσεις!!!

Οσον αφορά το τελευταίο που γράφεις ,,, μην νιωθεις περίεργα ... αμα τα ήξερα όλα δεν θα ρώταγα!!! είμαι εδω γιατί εχω το ίδιο πάθος!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.027
Καλωσόρισες raf!!!
Τι χάρτης είναι αυτός??? :shock: Ζηλέψαμε!!!
Άντε με τόσα ταξίδια που έχεις κάνει, ξεκίονα να γράφεις ταξιδιωτικές ιστορίες γρήγορα!!!
 

Raf

Member
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΩΝΙΑ
Καλωσόρισες raf!!!
Τι χάρτης είναι αυτός??? :shock: Ζηλέψαμε!!!
Άντε με τόσα ταξίδια που έχεις κάνει, ξεκίονα να γράφεις ταξιδιωτικές ιστορίες γρήγορα!!!
Σε ευχαριστώ!! σιγά σιγά θα αρχίσω να ανεβάζω άρθρα και πληροφορίες ... Ως τότε είμαι στην διάθεση σου γοα οποια πληροφορία
 

Christine

Member
Μηνύματα
8
Likes
19
Καλώς μας ήρθες!48 χώρες είναι κάποιες πολύχρωμες εμπειρίες σίγουρα...Φλέβα πετρελαίου χτυπήσαμε...Περιμένουμε καύσιμο...:) :D
 

Raf

Member
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΩΝΙΑ
Καλώς μας ήρθες!48 χώρες είναι κάποιες πολύχρωμες εμπειρίες σίγουρα...Φλέβα πετρελαίου χτυπήσαμε...Περιμένουμε καύσιμο...:) :D
Σε ευχαριστώ!! στη διαθεσή σου!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Raf και να τα εκατοστησεις τα ταξιδια σου!
Ειδα το χαρτη σου και αφου μου περασε η ζαλαδα , σεκφτηκα οτι εχεις αφησει ενα κενο στην κεντρικη αμερικη..μαλλον αφησες τα καλυτερα για το τελος ε? Για ποτε ετοιμαζεσαι για Κοστα Ρρρικα?:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom