Γεια χαρά σε όλους

marlow

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ
Γεια χαρά.
Είμαι ο Ηλίας. Βρήκα το forum σε ένα από τα τακτικά ...ιντερνετικά ταξίδια που κάνω κάθε φορά που το μυαλό μου απαιτεί να ταξιδέψει, και πραγματικά κόλλησα. Πολύ καλή δουλειά από τα παιδιά.
Εισαγωγικά και πολύ σύντομα να πώ ότι προσπαθώ να ταξιδεύω σε κάθε ευκαιρία, οι οποίες όμως το τελευταίο διάστημα και για τα επόμενα 2-3 χρόνια δεν προβλέπονται να είναι αρκετές λόγω του ότι πριν ένα χρόνο περίπου απέκτησα μια κορούλα. Αγαπημένος προορισμός και με διαφορά η Λατινική Αμερική. Από πιτσιρίκος με εξιτάριζαν Ινκας, Μάγιας, Αζτέκοι κλπ. Στα φοιτητικά μου χρόνια προστέθηκαν ο Τσε, η Κούβα, η Χιλή και η Νικαράγουα.... Βέβαια μην φανταστείτε ότι την έχω γυρίσει κιόλας. Μια φορά πήγα όλο κι όλο στη Χιλή (Σαντιαγκο, Βαλπαραϊσο, Torres del Paine στην Παταγωνία) και Νησί του Πάσχα πριν 4 χρόνια. Είδα ότι υπάρχει σχετικό θέμα και υπόσχομαι λίαν συντόμως να γράψω και τις δικές μου εμπειρίες. Εχω βάλει στόχο να κάνω προς τα κει τουλάχιστον άλλα 2-3 με ταξίδια κάποια στιγμή σε αυτή τη ζωή...

Αυτά προς το παρόν.
Καλά και γεμάτα εμπειρίες ταξίδια σε όλους.
Ηλίας
 

tania

Member
Μηνύματα
203
Likes
179
Επόμενο Ταξίδι
δεν ξέρω!
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο ταξίδι
Νησί του Πάσχα; Είσαι ο δεύτερος (έχω την εντύπωση) εδώ στο forum που έχει πάει εκεί. Πρέπει να νιώθεις πολύ τυχερός. Θα περιμένουμε την ταξιδιωτική σου ιστορία. Α!, και καλώς ήρθες!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.972
Likes
9.397
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Γεια σου Ηλια, καλως ηρθες!
Ειμαστε πολλοι εδω που λατρευουμε τη Λατινικη αμερικη (εχουμε και δικο μας γκρουπ :lol: στο οποιο εισαι ευπροσδεκτος αν θελεις να συμμετεχεις).
Κι εγω θα επιστρεψω οπωσδηποτε στην περιοχη και ελπιζω αυτο να γινει αρκετα συντομα :D
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Γειά σου Ηλία και καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Καλά ταξίδια να έχουμε και να χαίρεσαι την κορούλα σου! Να σου ζήσει! :)
 

agelika2

Member
Μηνύματα
50
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μπανγκογκ-Πουκετ
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική&Λαπωνία.
καλως ήρθες στην παρέα μας!!

Και εγώ νέα στο forum.Ανήκω στους λάτρεις της λατινικής Αμερικής.Περιμένω τις εμπειρίες σου και εύχομαι να πραγματοποιήσεις τα ταξιδακια πουεχεις στόχο.Πιστεύω και ελπίζω πως φέτος θα βρεθώ σε αυτούς τους αγαπημένους προορισμούς και θα έχω να σας πω κι εγώ ...
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
γειά σου φίλιπ μάρλοου! Η λατινική αμερική αριθμεί πολλούς θαυμαστές! Welcome!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.237
Μηνύματα
884.561
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom