Γεια χαρά

platonas

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Γεια χαρά σε ολους είμαι ο άγγελος από Αθήνα
Γνωστοί μου είπαν γ αυτό το φόρουμ και επειδή μ αρέσουν και εμένα τα ταξίδια αλλά ποτέ δεν είχα την ευκαιρία να πάω εκτός ελλαδας...τώρα όμως
Βρήκα ευκαιρία και έκλεισα ένα 3μερο στην Βιέννη μαζί με την γυναίκα μου μήπως κάποιος έχει πάει και θα μπορούσε να με κατευθυνη?
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!!
 
Last edited:

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.323
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλως ηρθες!
Ξεκινα το διάβασμα απο :
Ευρώπη

και για ο,τι περαιτερω χρειαστει εδώ ειμαστε.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.784
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Καλως ηλθες..Ευκολος προορισμος η Βιεννη αν πας ομως χριστουγεννα θα δυσκολευτεις καπως , λιγα εστιατορεια ανοικτα και την επομενη το αγιου στεφανου ειναι ολα κλειστα..την πατησα πριν 3 χρονια και εγω,...
 

platonas

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Καλως ηλθες..Ευκολος προορισμος η Βιεννη αν πας ομως χριστουγεννα θα δυσκολευτεις καπως , λιγα εστιατορεια ανοικτα και την επομενη το αγιου στεφανου ειναι ολα κλειστα..την πατησα πριν 3 χρονια και εγω,...
Όχι θα πάω τέλος Φεβρουαρίου αλλά έχω αγχωθεί κάπως γιατί θα έχω 2 φουλ μέρες και ένα βράδυ και δε ξέρω που να πρωτοπαω
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.784
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Όχι θα πάω τέλος Φεβρουαρίου αλλά έχω αγχωθεί κάπως γιατί θα έχω 2 φουλ μέρες και ένα βράδυ και δε ξέρω που να πρωτοπαω
θα αφιερωσεις και τις 3 μερες Βιεννη.. επισκεψη σε ναο Αγιου Στεφανου, το παλατι Σεμπρουν, τα ανακτορα belvedere , εχει ενα σωρο μουσεια εμενα μου αρεσε το ΑLBERTIN ..
 

platonas

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
θα αφιερωσεις και τις 3 μερες Βιεννη.. επισκεψη σε ναο Αγιου Στεφανου, το παλατι Σεμπρουν, τα ανακτορα belvedere , εχει ενα σωρο μουσεια εμενα μου αρεσε το ΑLBERTIN ..
Και πρέπει να βγάλω κάρτα μέτρου λογικά 72 ωρών.?
 

platonas

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ
Άσε και ψάχνω κάτι οικονομικό να μείνω με την γυναίκα μου και δε βρίσκουμε
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.784
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ
Άσε και ψάχνω κάτι οικονομικό να μείνω με την γυναίκα μου και δε βρίσκουμε
Θυμάμαι έμεινα στο ibis style και είδα τιμή στα 76 ευρώ...
 

platonas

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Δεν άργησα και Επανέρχομαι
Υπάρχει κάτι,κάποια κάρτα που θα την πληρώσουμε μια φορά και θα ισχύει για 2 μέρες και θα περιλαμβάνει την είσοδο σε μουσεία και την μεταφορά ως προς αυτά.??
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.017
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom