Γενέθλια TravelStories - 4 χρόνια!

fourkas

Member
Μηνύματα
62
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
... που άραγε ...
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβική για ένα μήνα
Μπράβο ρε παιδιά σε όλους,
πολύ καλή δουλειά και καταρχίν πολύ έξυπνη η ιδέα για μια τέτοια κοινότητα και αν μη τι άλλο Ελληνική...

def...
εγω λέω, σε κανα χρόνο που θα μαζευτούνε ακόμη μερικές χιλιάδες εδώ μέσα, να το πουλήσεις στη google και να μας πας όλους ένα ταξίδι...
... αλλά μάλον ... άστο καλύτερα γιατί δεν βλέπω να συμφωνούμε που θα πάμε...
άλλοι Ταυλάνδη, άλλοι Ευρώπη, άλλοι Αφρική, άλλοι Αμερική άκρη δε θα βγάλουμε...
:bleh::bleh:


ΥΣ: δείτε τι θα κάνετε με την ταχύτητα και με το size των φωτογραφιών στη gallery
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
χρονια πολλα λοιπον και απο μενα. μια συμβουλη να κανουμε την ευαγγελια υπευθυνη για τις συγκεντρωσεις και τα γλεντια. να τα κανονιζει πιο τακτικα. θελετε ?
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
με την σειρά μου, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ BOSS-TRAVELSTORIES-ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ και ευχαριστούμε για την δουλειά, την ανοχή και την αγάπη σας τόσο καιρό. (παραμονεύουν και τα ban μην ξεχνιόμαστε...:haha::haha:). Ευχομαι τα θέματα του, να ειναι για πολλα χρονια Nο1 στις αναζητησεις θεμάτων στο google, και την ίδια καλή τύχη στα άλλα σας "παιδιά" (def-sporos).

επίσης ευχαριστώ πολύ (ξερετε εσείς ποιοι ειστε):

1. όλους όσους έχω γνωρίσει από αυτό το σαιτ και έχω περάσει πραγματικα καλα μαζι τους, (ειλικρινά δεν το περίμενα, μιας και είμαι και δύσκολος άνθρωπος με νεες φιλίες)...:clap:

2. όσους με έχουν βοηθήσει με τις πληροφορίες, το ενδιαφερον και τις γνώσεις τους:D

3. οσους με έκαναν και γέλασα κάποιες κακόκεφες μέρες ...:)
με :klaps:
Varsa

:D(boss, ζήλεψα τον λόγο σου στα :oscar:)
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
χρονια πολλα στο σαιτ!
αντε να τα εκατοστησουμε τα χρονια του!
η προταση μου ειναι καθε χρονο να κανουμε γενεθλια σε μια διαφορετικη πολη ετσι ωστε να μπορεσουν ολοι να γνωρισουν εσας που το ξεκινησατε και μας κανατε να αγαπησουμε τα ταξιδια περισσοτερο.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.761
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Χρόνια του πολλά, χρόνια μας πολλά, χρόνια σας πολλά και πάνω απ' όλα ταξίδια μας ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ! Αυτή η παρέα είναι κάτι πολύ όμορφο, πραγματικά έχω ονειρευτεί εδώ μέσα, έχω γελάσει, έχω αγανακτήσει, έχω σιχτιρήσει, έχω ξετρελαθεί, έχω ζηλέψει, έχω παραμιλήσει, όλα όσα γίνονται στις καλύτερες παρέες δηλαδή, αλλά πάνω απ' όλα έχω περάσει πάρα πολύ καλά μαζί σας! Πάντα τέτοια παιδιά! :clap:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
:birthday: να τα 100στησεις travelstories!!!!
Kαι μεις σ`εχουμε ταξιδεψει σε ολες τις ακρες του κοσμου.

Halong Bay & travelstories.......
 

Attachments

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
χρονια πολλα και γεματα ταξιδια....ευχομαι να ερθει στιγμη που τα μελη να ειναι μικροτερα σε ηλικια απο το σαιτ! ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους οσους εχουν βαλει το χερακι τους για να εχουμε τωρα τη δυνατοτητα μιας ελληνικης ταξιδιωτικης κοινοτητας!!!
ρε παιδια ο εορτασμος για τα γενεθλια στη θεσσαλονικη ποτε θα γινει? με τοσα που ακουσα για το ξεφαντωμα της Αθηνας εχω ζηλεψει....!!!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου τη μαμά μου, τον μπαμπά μου (ουπς΄sorry αλλά νόμιζα ότι κέρδισα και εγώ το oscar)

Για να σοβαρευτώ ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στη διαχειριστική ομάδα που δημιούργησε την πιο ταξιδιάρικη, ζωντανή και εχάριστη διαδικτυακή κοινότητα.

Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και σε όλους τους συνταξιδιώτες που μοιράζονται τις ταξιδιωτικές εμπειρίες τους μαζί μας.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με χιλιάδες ταξιδιάρικα και ενεργά ΜΕΛΗ.

Υ.Γ. Του χρόνου θέλουμε και τούρτα, όπως είπαν και οι προλαλήσαντες.
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
χρόνια πολλά και ένα μεγάλο ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες και υπέροχες στιγμές που πέρασα διαβάζοντας και ταξιδεύοντας μέσα από τις εμπειρίες και τις ιστορίες αυτής της υπέροχης ταξιδιάρικης κοινότητας
 

SARAH

Member
Μηνύματα
221
Likes
27
Χρονια Πολλα και Καλα...Ζηλευω ολους εσας που ειστε απο την αρχη μαζι-ΜΑΓΕΙΑ-μα χαιρομαι που εστω και τωρα σας ανακαλυψα και περναω μαζι σας σουπερ...
Καλα ταξιδια σε ολους μας!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.051
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom