Ελβετία Γενεύη??

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ζητώ ταπεινά συγγνώμη για το αισχρό μου λάθος.
Στις όχθες του Montreux -που αγαπούσε πολύ και έζησε τα τελευταία του χρόνια- σκορπίστηκε η τέφρα του.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Να κάνω μια επισήμανση για όσους χρησιμοποιούν το τρένο από Γενεύη για Montreux, να έχουν τα μάτια τους δεκατέσσερα.
Τα τελευταία δύο χρόνια σημειώνονται πολλές κλοπές μικρών αποσκευών με ιδιαίτερη προτίμηση στις τσάντες μεταφοράς laptop.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ποιός μεγάλος άραγε να πέθανε λίγο πιο κάτω από το Μοτρέ στο επίσης μυθικό Βεβέ?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
ο Freddie πέθανε στο Kensington, και όντως οι στάχτες του τις έριξαν στην λίμνη της Γενεύης, διπλά στο montreux, εκεί που έζησε τα τελευταία χρόνια του
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
ο Freddie πέθανε στο Kensington, και όντως οι στάχτες του τις έριξαν στην λίμνη της Γενεύης, διπλά στο montreux, εκεί που έζησε τα τελευταία χρόνια του
Άσχετο μεν με το θέμα της Γενεύης, αλλά μια και θίχθηκε το θέμα του θανάτου του Φρέτι Μέρκιουρι να υπενθυμίσω οτι ήταν παρσιστής στο θρήσκευμα. Δυστυχώς όμως στην ευρώποι δεν υπάρχουν οι "στύλοι της σιωπής", οπότε και οι στάχτες του κατέληξαν στη Λίμνη της Γενεύης, πράγμα που θεωρείται αποτρόπαιο για τους οπαδούς της θρησκειας αυτής.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Δυστυχώς για τις ημερομηνίες που θέλω δεν έχει δωμάτιο.:(
εμένα μιά χαρά μου δίνει δωμάτιο, μάλλον δε χρησιμοποιείς τι λινκ που σου δίνω, μάλιστα το πρωί έβγαζε και μία προσφορά 90? χωρίς το πρωινο που τώρα δεν την έχει... εκτός αν οι ημ/νίες που μας έδωσες είναι λάθος...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom