Γιατι γραφτηκα στη σελιδα...

blues81

New Member
Μηνύματα
0
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
nowhere
Ταξίδι-Όνειρο
world tour on 2 wheels
Γεια σας. Ωρα περιεργη, ωρα μεγαλη, τις μεγαλες ωρες που λενε πηρα την αποφαση να γραφτω στο σαιτ σας.
Ειναι καποια ταξιδια που τα ταξιδευεις και μετα γραφεις για αυτα... Ειναι αλλα που θελεις να τα ταξιδεψεις μεσα απο γραπτα αλλων... Δεν εχω ταξιδεψει ταξιδια πολλα και τα γραπτα μου θα ταν πολυ φτωχα σε σχεση με αυτα που διαβαζω εδω... Θελω ομως τοσο πολυ να ταξιδεψω μαζι με μια συγκεκριμενη ομορφη γυναικα απο τη σελιδα σας και να γευτω τις εμπειριες που εζησε και γιατι οχι να ταξιδεψω καποια στιγμη μαζι της σε ενα μερος που θα ναι ξενο και νεο τοσο για αυτην οσο και για μενα. Ισως στο εσωτερικο ταξιδι στο σαιτ σας να διαβασω κι αλλα ταξιδιωτικα κι αλλες εμπειριες απο αλλα μελη, ισως να παρασυρθω και να την κανω κι εγω καπου μονος μου, ποιος ξερει ισως να την ψωνισω και να γραψω συντομα για τα λιγοστα μερη που εχω γνωρισει μεχρι τωρα... Ετσι ειναι. Ενα ομορφο και δυνατο συναισθημα ισως φερει πολλα ακομα. Δεν παβω να ελπιζω βεβαια με εκεινη... Στον απροσμενο μονομερη ισως ερωτα(?) λοιπον... Αυτος με οδηγησε στο κατωφλι σας... Καλα μας ταξιδια σε μερη πραγματικα και φαντασιακα...
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.521
Likes
7.773
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
...kαλως τον..
.:haha:λοιπον τωρα που θα ξυπνησουν οι άλλες και θα δουν τι εγραψες τις μικρες ωρες θα σε βομβαρδισουν απο τις ερωτησεις δεν θα προλαβαινεις να απαντας!!!!!!!!!:haha:
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
μάλιστα! ενδιαφερον...
καλή τύχη λοιπόν και στα ταξιδια γενικως και στο ταξιδι σου προς την καρδια της:)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.680
Likes
50.541
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλή επιτυχία... (αυτό το φόρουμ γίνεται όλο και πιο ενδιαφέρον)
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Στον απρόσμενο έρωτα λοιπόν...
Που σου εύχομαι να μην παραμείνει μονομερής. Αλλά ακόμη κι έτσι να παραμείνει, θα σου κληροδοτήσει ως τέκνα του ταξίδια!

Υ.Γ.: Yorgo.... Παρε με μαζί σου στο ταξίδι αυτό που ξεκινά απ' οτι βλέπω σε 11 μέρες 1 ώρες και 51 λεπτά!!! Είναι το όνειρό μου...
Χμμμ Να άλλος ενας απρόσμενος έρωτας που γεννήθηκε μόλις τώρα....
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
ποια γυναικα παιδι μου δεν σε θελει εσενα?να μας την μαρτυρησεις να την μαλωσουμε!και να σας κανονισουμε ραντεβου στα τυφλα για να μην παραμεινει μονοπλευρος ο ερωτας.......
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.680
Likes
50.541
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Φίλε bluesman2002, επειδή είσαι νέος στο φόρουμ σου διευκρινίζω πως το γαλάζιο ή ροζ σηματάκι δίπλα στο όνομα του κάθε χρήστη, καθορίζει το φύλο του.
Φοβάμαι πως πέφτει σε μένα το βαρύ καθήκον να σε πληροφορήσω πως ο χρήστης που ερωτεύτηκες διαδικτυακά - o taver δηλαδή- είναι άνδρας.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καγγελο τα αγορια μας !!!:D
Εδω που τα λεμε οχι μονο τα αγορια μας...
Τετοιο μπασιμο δεν το εχω ματαξαναδει. Ευγε που τολμησες να εκφρασεις με τετοια ανεση τα συναισθηματα σου.
Κοιτα να δεις που σιγα σιγα αποκτα και εναν επιπλεον χαρακτηρα το site μας!
Να ευχηθω και εγω με τη σειρα μου καλη επιτυχια στις επιδιωξεις σου.
Δεν ειδα που παει ο Γιωργος, αλλα οπου και να πηγαινει, θα εχει μεγαλο ενδιαφερον. Και εγω λοιπον του ζητω να με παρει. Στο τελος χαρεμι θα του βγει του ανθρωπου με εμας τις τρελλες που εμπλεξε. :D
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλημέρα καλως ήρθες!!
Μια χάρη μόνο ..πες το πρώτο γράμμα..:rolleyes:

σιωπή εσεις !!!
:haha::haha::haha: γειά σου Ρενάτα Πουαρώ :haha:

Kαλώς ήρθες Bluesman ! Kαλή επιτυχία σε όλους τους στόχους σου !;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.865
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom