Γιατι γραφτηκα στη σελιδα...

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
:shock::shock::shock::shock::shock:
Φίλε bluesman2002, επειδή είσαι νέος στο φόρουμ σου διευκρινίζω πως το γαλάζιο ή ροζ σηματάκι δίπλα στο όνομα του κάθε χρήστη, καθορίζει το φύλο του.
Φοβάμαι πως πέφτει σε μένα το βαρύ καθήκον να σε πληροφορήσω πως ο χρήστης που ερωτεύτηκες διαδικτυακά - o taver δηλαδή- είναι άνδρας.
:shock::shock::shock::shock::shock:
Let me get this straight!Ολο αυτο το μπασιμο εγινε για τον taver? Η πλακα με κανεις φιλαρακι....
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Eγώ δεν θα ζητήσω να με πάρει μαζί του. Τα κανονίζω και μόνη μου αυτού του είδους τα ταξίδια (και με ζηλευτή επιτυχία).
Θα ζητήσω ή καλύτερα θα απαιτήσω όμως, τον τελευταίο προορισμό να μην τον επισκεφτεί. Είναι θέμα τιμής για εμένα!!!!
Πάτα το πόδι σου κυρ-Γιώργο στα ιερά χώματα της λατρεμένης μου Σενεγάλης και δεν θα ζήσεις ..... ε ναι λοιπόν! Σε απειλώ.
Οσο για τον ερωτοχτυπημένο μας, θα κάνω εγώ την ερώτηση που κολάτε όλοι να κάνετε. Ποιά είναι? Ονομα, διεύθυνση, τηλέφωνο, περιγραφή, τα θέλουμε όλα. Ααα! και καλώς ήρθες.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :clap::clap::clap::clap:

Βρε πλάκα μας κάνεις????......

Παντρολογήματα.....
Κορίτσια, κάτι μου βρωμάει.... (μήπως είναι κανένας babaduma :haha:..... και δεν είναι και πρωταπριλιά...)
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.036
Likes
1.605
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Έφθασε η ώρα για να ανοίξει νέο γκρουπ : «Ερωτευμένοι ταξιδιώτες». Προτείνω να τοποθετηθεί μετά το «Ερωτευμένοι με την Νέα Υόρκη» και πριν το «Ερωτευμένοι με το Παρίσι».
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Έφθασε η ώρα για να ανοίξει νέο γκρουπ : «Ερωτευμένοι ταξιδιώτες». Προτείνω να τοποθετηθεί μετά το «Ερωτευμένοι με την Νέα Υόρκη» και πριν το «Ερωτευμένοι με το Παρίσι».
Εγώ θα πρότεινα να ανοίξει γκρουπ, "ραντεβού στα τυφλά" και με ένα ταξίδι δώρο.... για να είμαστε και σχετικοί με το φόρουμ :haha:
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Αχ Γιώργο,πάρε με κι εμένα......:love1:
Ωχ,εκδηλώθηκα.

Καλό ταξίδι ρε συ αν και αυτό το Adios πρέπει να πονάει πολύ όσο κι αν βαρέθηκες.


Όσο για το νέο φίλο,καλωσήρθε και του εύχομαι να βρει ανταπόκριση.Αλλά και να μη βρει ας τραβήξει ένα ταξιδάκι να το ξεπεράσει.Θα ανοιχτεί νήμα "κατάλληλη πόλη μετά από χυλόπιτα".
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :clap::clap::clap::clap:

Βρε πλάκα μας κάνεις????......

Παντρολογήματα.....
Κορίτσια, κάτι μου βρωμάει.... (μήπως είναι κανένας babaduma :haha:..... και δεν είναι και πρωταπριλιά...)
:shock::shock::shock: α παπα...baba αν έφτασες μέχρι εκεί...:haha: πάμε χαμένοι :bleh:
Τώρα όποιος κι αν είναι, χαλάλι...έχω δακρύσει απ΄τα γέλια :haha:
αν όμως το πάθος είναι αληθινό :lol:, ντροπή μας βρεεε...άκαρδες :D

¨
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
:harakiri:Yorgo κάψε την πλάκα μην γίνει καμμιά βεντέτα!!:evil:
κατω τα χέρια απο τον Taver!!!
Taver is mine!!:D
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
μην πω τι του το καναμε το θρεντ του παιδιου!!:D
(φιλε, ειναι καμια απο εδω μεσα???)(δεχομαι και πμ και "υποσχομαι" οτι δε θα το μαρτυρησω!:rolleyes:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
μην πω τι του το καναμε το θρεντ του παιδιου!!:D
(φιλε, ειναι καμια απο εδω μεσα???)(δεχομαι και πμ και "υποσχομαι" οτι δε θα το μαρτυρησω!:rolleyes:
που να στείλει πμ το παιδί , που δεν μπορεί ακόμα ? :shock:
Μετά τα 20 μηνυματάκια που θα συμπληρώσει στο φόρουμ, μπορεί να αποκαλύψει το κρυφό του έρωτα, μέσω πμ :lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.708
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom