Γιατι γραφτηκα στη σελιδα...

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Κοριτσια κατι εχετε ξεχασει. Οτι εγω μπορω να παιρνω πμ ο Γιαννης θα μπορουσε να μου αποκαλυψει την εκλεκτη της καρδιας του. Δεν προσεξες επισης οτι ξερω το μικρο του ονομα αρα γνωριζομαστε προσωπικα. ΟΟΟΟχι δεν ειμαι εγω η τυχερη αλλα επειδη παω ενα ταξιδακι σε λιγες μερες οποια δωσει τα περισσοτερα θα τις αποκαλυψω το μεγαλο μυστικο.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Κοριτσια κατι εχετε ξεχασει. Οτι εγω μπορω να παιρνω πμ ο Γιαννης θα μπορουσε να μου αποκαλυψει την εκλεκτη της καρδιας του. Δεν προσεξες επισης οτι ξερω το μικρο του ονομα αρα γνωριζομαστε προσωπικα. ΟΟΟΟχι δεν ειμαι εγω η τυχερη αλλα επειδη παω ενα ταξιδακι σε λιγες μερες οποια δωσει τα περισσοτερα θα τις αποκαλυψω το μεγαλο μυστικο.
100 ευρώ (και πολλά είναι)
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Κοριτσια κατι εχετε ξεχασει. Οτι εγω μπορω να παιρνω πμ ο Γιαννης θα μπορουσε να μου αποκαλυψει την εκλεκτη της καρδιας του. Δεν προσεξες επισης οτι ξερω το μικρο του ονομα αρα γνωριζομαστε προσωπικα. ΟΟΟΟχι δεν ειμαι εγω η τυχερη αλλα επειδη παω ενα ταξιδακι σε λιγες μερες οποια δωσει τα περισσοτερα θα τις αποκαλυψω το μεγαλο μυστικο.
Lyda εχω φριξει κυριολεκτικα και μεταφορικά:D:D Δοροδοκεια ακόμα και στο φορουμ ???ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΕΟΣ !!! :roll::roll:
Κοιτα που καταντησαμε !!!:roll::roll:

Εγω προτεινω αν ειναι Χανιωτισσα να κατεβει να τη κλεψει......θα παραταξουμε τους Χανιωτες του φορουμ, θα επιλεξουμε και το κουμπαρο.....ολοι και ολοι θα βοηθησουμε.....:shock:
Ασε που εχουμε καιρο να δουμε βεντετα....μη ξεχασουμε και τα εθιμα μας :clap::clap:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ωχ ωχ ωχ! Πολυ μοβορα σε βρισκω βραδιατικα βρε Εφη και θα το τρομαξουμε το παλικαρι μας. Λουλουδια, ερωτες και ταξιδια πεθυμα η ψυχη του! Οχι να βαλει τα ποδια στον ωμο και να τρεχει για να γλιτωσει απο τα κουμπουρια και τα κουμπαρια... Και το εχει και χτυπημενο το ενα ποδαρι κιολας....
 

xitogeo

Member
Μηνύματα
27
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αφρικη
αντε ζηλευω εγω δεν ειχα τετοια υποδοχη. τωρα κλαιω και θελω εναν γυναικιο ωμο για να κλαψω!!!:p:D:clap::haha::bleh::bleh::D
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ωχ ωχ ωχ! Πολυ μοβορα σε βρισκω βραδιατικα βρε Ευη και θα το τρομαξουμε το παλικαρι μας. Λουλουδια, ερωτες και ταξιδια πεθυμα η ψυχη του! Οχι να βαλει τα ποδια στον ωμο και να τρεχει για να γλιτωσει απο τα κουμπουρια και τα κουμπαρια... Και το εχει και χτυπημενο το ενα ποδαρι κιολας....
Ομολογω οτι οι Χανιωτισσες του φορουμ ειναι ΘΕΕΣ.....η μια πιο ομορφη απο την αλλη......ασε τη μαγειρικη τους που δεν υπαρχει πουθενα....ετσι με περιμενε η renata με το μπουρεκι....αλλα δεν το προλαβα..ο tsok έφταιγε

Να μη ταλαιπωρηθει και λιγο....???? Για ενα πρεστιζ ζουμε !!!!:bleh::bleh:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
αντε ζηλευω εγω δεν ειχα τετοια υποδοχη. τωρα κλαιω και θελω εναν γυναικιο ωμο για να κλαψω!!!:p:D:clap::haha::bleh::bleh::D
Καλα τωρα μη ζηλευεις...ενας...ενας....κατσε να τακτοποιησουμε το Γιαννη...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Να μη ταλαιπωρηθει και λιγο....???? Για ενα πρεστιζ ζουμε !!!!:bleh::bleh:
Παντως μπραβο σας εσεις οι κρητικοπουλες που καταφερνετε και τελικα παντρευεσθε.:shock: Θα πρεπει να ειναι πολυ γενναιοι οι λεγαμενοι... αμα τους κυνηγανε με τα δικανα πατεραδες, αδερφοι, κουμπαροι και ολο το αρσενικο σοι μεχρις εβδομου βαθμου... :D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom