Γιατι γραφτηκα στη σελιδα...

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εσυ ο απο πανω...ειπαμε προσοχη... δεν αστειευοντια εκει κατω στην Κρητη... Μην πας για μπουρεκι και βγεις κουρεμενος... Αν με εννοεις...
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Εσυ η αποκατω γιατι φωναζεις στον αποπανω? Μπουρεκακι λιγουρεφτηκα μονο...
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Κρατήθηκα, αλλά οι αντοχές έχουν και ένα όριο...Μετά από πληθώρα υποθέσεων, λογοπαίγνια, εικασίες, δόλιες δωροδοκίες με μπουρέκια, αρραβωνιάσματα, λογοδοσίματα, άτυχες απόπειρες χρηματισμού εκ μέρους μέχρι τούδε σεβαστής και κοσμογυρισμένης moderator, ήρθε επιτέλους η στιγμή να ανοίξουν για ακόμα μια φορά τα διπλοκλειδωμένα μυστικά αρχεία του φόρουμ!

Στις οθόνες σας, βίντεο-βόμβα το οποίο τραβήχτηκε σε ένα από τα σκοτεινά δωμάτια του οτέλ Πράσινος Λωτός, σε ένα ανώνυμο στενοσόκακο των σλαμ της Βομβάης μόλις την περασμένη εβδομάδα...Σε πρώτο πλάνο ο μυστηριώδης blues81/Γιάννης, ενώ απαντά στοχαστικά και με φιλοσοφική διάθεση στα καίρια ερωτήματα για την πορεία της σχέσης του με την κρυφή αγαπημένη........





 
Last edited by a moderator:

xitogeo

Member
Μηνύματα
27
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αφρικη
Ασε πηγα κρητη και με εβγαλε εν κινηση ενας ενα κουμπουρι και τα ειδα λιγο συμπαθυτικα τα ραδικια!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
ήρθε επιτέλους η στιγμή να ανοίξουν για ακόμα μια φορά τα διπλοκλειδωμένα μυστικά αρχεία του φόρουμ!

Στις οθόνες σας, βίντεο-βόμβα το οποίο τραβήχτηκε σε ένα από τα σκοτεινά δωμάτια του οτέλ Πράσινος Λωτός, σε ένα ανώνυμο στενοσόκακο των σλαμ της Βομβάης μόλις την περασμένη εβδομάδα...
Μενω ενεη! :shock:Τι πλουτο πληροφοριων κρυβουν τα μυστικα αρχεια του φορουμ; Με ποσες και ποιες μυστικες υπηρεσιες κρατων εχουν ερθει σε επαφη οι moderators αυτης της ιστοσελιδας, προκειμενου να εξασφαλισουν τετοια ντοκουμεντα! Τωρα κατανοω πληρως και σε ολες τις διαστασεις του το ταξιδι της Ιωαννας και του STAV στη Λασα του Θιβετ. :cool:
Μαζεψα και εγω λοιπον οσα ντοκουμεντα μου επετρεψαν οι γνωριμιες μου και μπορω πλεον να σας παρουσιασω με ποιον συναντηθηκε η Ιωαννα στις εσχετιες της Ασιας προκειμενου να του αποσπασει το ντοκουμεντο που μολις σας παρεθεσε η Ροζα:
 
Last edited by a moderator:

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Εσύ να τα αφήσεις αυτά! Δε θέλησα να σε εκθέσω, γι αυτό και δε φανέρωσα την ταυτότητα της απαραμίλλου ταλέντου χορευτρίας που συνομιλεί τραγουδιστά με τον Γιάννη Κακουρβάνα...αν και όλοι βεβαίως θυμόμαστε το προηγούμενο αβατάρ σου, προτού μεταμορφωθείς από μπαγιαντέρα σε Μπόγκαρτ.................:cool:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Δεν ειναι πρεπον ουτε ασφαλες να αποκαλυψω τους λογους της προτερης αμφιεσης μου. Ενα εχω να ειπω: ημουν σε αποστολη για την οποια ομως το μονο που μου επιτρεπεται να αποκαλυψω ειναι οτι ουδολως ειχε να κανει με τον Γιαννη Κακουρβανα.
Αλλωστε και η αμφιεση μου σε Μπογκαρτ νομιζεις οτι ειναι τυχαια;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.800
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom