• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Μάιο - Ιούλιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!

Για ινδικο στον Πειραια!

Ποια μερα μπορειτε πιο ευκολα να γινει η συναντηση ; (μπορειτε να διαλεξετε και τις 2)

• Πεμπτη 08/11

Votes: 5 55,6%
  • Πεμπτη 15/11

Votes: 7 77,8%

• Total voters
    9
  • Poll closed .

Nedelja

Moderator
Αφού θα είστε στις γειτονιές μου πουλάκια μου θα προσπαθήσω να περάσω για κανένα ''φιδάκι'' αν και είναι δύσκολη μέρα, γιορτάζει κόσμος...

hydronetta

Member
Για την παρέα ρε γ...το θα ρθω κι εγώ:clap:
Έτσι βρε Ντίνα μου, αμάν μ'αυτή τη δουλειά και τα τρεχάματα, κόντεψα να χάσω το μπούσουλα
Οργανωτές! να κάνουμε την κράτηση γιατί άμα εμφανιστούμε μπουλούκι θα παθουν οι άνθρωποι

elenara88

Member
Έτσι βρε Ντίνα μου, αμάν μ'αυτή τη δουλειά και τα τρεχάματα, κόντεψα να χάσω το μπούσουλα
Οργανωτές! να κάνουμε την κράτηση γιατί άμα εμφανιστούμε μπουλούκι θα παθουν οι άνθρωποι
ελεγα να παρουμε τη Δευτερα ειναι αργα λετε;

jimp

Member
Τι αργα να ειναι καλε?Σιγα ποσο κοσμο να περιμενουν την πεμπτη το βραδακι.

Κατσε να το σιγουρεψουν και καποιοι που ειναι στο ισως και μετα.

XRISTOS71

Member
Τι αργα να ειναι καλε?Σιγα ποσο κοσμο να περιμενουν την πεμπτη το βραδακι.

Κατσε να το σιγουρεψουν και καποιοι που ειναι στο ισως και μετα.
Μέχρι να το σιγουρέψουν μήπως θα ήταν χρήσιμο να κάνετε μια πρώτη κουβέντα με το μαγαζί για να μην φάτε '' πόρτα '' τελευταία στιγμή ???

Επίσης μήπως θα ήταν καλύτερο οι δηλώσεις συμμετοχών να βγαίνουν στο πρώτο μνμ ???

elenara88

Member
Μέχρι να το σιγουρέψουν μήπως θα ήταν χρήσιμο να κάνετε μια πρώτη κουβέντα με το μαγαζί για να μην φάτε '' πόρτα '' τελευταία στιγμή ???

Επίσης μήπως θα ήταν καλύτερο οι δηλώσεις συμμετοχών να βγαίνουν στο πρώτο μνμ ???
αν φαμε πορτα παμε αλλου ρε δεν μασαμε:bleh::bleh:αν δεν φαμε
πορτα θα μας τιμησεις;

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.151
Μέλη
34.666
Νεότερο μέλος
John Dom

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα