Για ινδικο στον Πειραια!

Ποια μερα μπορειτε πιο ευκολα να γινει η συναντηση ; (μπορειτε να διαλεξετε και τις 2)

  • Πεμπτη 08/11

    Votes: 5 55,6%
  • Πεμπτη 15/11

    Votes: 7 77,8%

  • Total voters
    9
  • Poll closed .

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
η Δεσπω Διαμαντιδου δε στρατολογει πια κοριτσια! :)
Τι να φοβόμαστε, βρε; Εδώ αρχίζουμε να το σκεφτόμαστε για δεύτερη καριέρα, αλλά χωρίς το Φούντα σε ρόλο νταβατζή-ευαίσθητου- καθάρματος στο πλάνο, δε λέει...:haha:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.219
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Τι να φοβόμαστε, βρε; Εδώ αρχίζουμε να το σκεφτόμαστε για δεύτερη καριέρα, αλλά χωρίς το Φούντα σε ρόλο νταβατζή-ευαίσθητου- καθάρματος στο πλάνο, δε λέει...:haha:
Ξέχασες το Νίκο Κούρκουλο! :D
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Τι να φοβόμαστε, βρε; Εδώ αρχίζουμε να το σκεφτόμαστε για δεύτερη καριέρα, αλλά χωρίς το Φούντα σε ρόλο νταβατζή-ευαίσθητου- καθάρματος στο πλάνο, δε λέει...:haha:
Καμμια δουλεια δεν ειναι ντροπη! Τη σκεφτομουν κι εγω αυτην τη στροφη καριερας αλλα ηλικιακα γμτ δεν με παιρνει για 'κοκκινα φαναρια'... για τα απλα με βλεπω! :rolleyes:

Ξέχασες το Νίκο Κούρκουλο! :D
Αυτος επαιζε στη "Λολα", βρε!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.219
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Σήμερα στη zumba κάναμε μια χορογραφία Bollywood! Μήπως ήταν σημαδιακό; :D
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
οσοι εχετε ηδη δηλωσει θα μπορεσετε να ερθετε με την απεργια που υπαρχει στα ΜΜΜ;
:cool:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
οσοι εχετε ηδη δηλωσει θα μπορεσετε να ερθετε με την απεργια που υπαρχει στα ΜΜΜ;
:cool:
προς το παρον πεμπτη δεν εχει απεργιες..η κανω λαθος? ωραια η ιδεα σας για ινδικο αλλα πεφτει γιορτη εκεινη τη μερα :D
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.219
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Το σκεφτόμουν κι εγώ αυτό, αν θα μπορούν όλοι και τα σχετικά. Όντως δεν έχουν πει ακόμα για απεργία, αλλά αυτά τα δεδομένα είναι ευμετάβλητα.

Τι γιορτή παίζει ρε παιδιά τότε (εμένα οι γνώσεις μου περί εορτολογίου περιορίζονται σε Μαρίες, Γιάννηδες, Δημήτρηδες, Χρήστους και Βασίληδες-κι αυτά ενίοτε τα ξεχνάω!); :D
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Αν δεν κάνω λάθος, το απεργιακό κύμα είναι ως την Τετάρτη. Γιορτάζουν Άγγελοι και Μιχάληδες.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Ο Σταματόπουλος εχθές ανακοίνωσε (νομίζω στο Mega) για 48ωρη απεργία των μέσων σταθερής τροχιάς Πέμπτη και Παρασκευή.
Δεν υπάρχει όμως ακόμα επίσημη ανακοίνωση.

Στις 8/11 είναι των Ταξιαρχών και γιορτάζουν οι: Μιχαήλ, Γαβριήλ, Ταξιάρχης, Αγγελος και τα αντίστοιχα θηλυκά ονόματα. :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.726
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom