Για τη βαρεμάρα τις μέρες της καραντίνας

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Προσπαθώ να φτιάξω ένα άλμπουμ με παλιές ψηφιακές φωτογραφίες. Γνωρίζει κανείς κάποια Ελληνική εταιρία που προσφέρει αυτή την υπηρεσία και τυπώνει τα άλμπουμ σε φυσική μορφή; Αν την έχετε δοκιμάσει ακόμα καλύτερα.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Προσπαθώ να φτιάξω ένα άλμπουμ με παλιές ψηφιακές φωτογραφίες. Γνωρίζει κανείς κάποια Ελληνική εταιρία που προσφέρει αυτή την υπηρεσία και τυπώνει τα άλμπουμ σε φυσική μορφή; Αν την έχετε δοκιμάσει ακόμα καλύτερα.
Υπάρχουν προτάσεις εδώ https://www.travelstories.gr/community/threads/Φωτογραφίες-και-Βιντεο-από-ταξίδια.25810/
Από uk γιατί δεν δοκιμάζεις πχ printerpix ?
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Υπάρχουν προτάσεις εδώ https://www.travelstories.gr/community/threads/Φωτογραφίες-και-Βιντεο-από-ταξίδια.25810/
Από uk γιατί δεν δοκιμάζεις πχ printerpix ?
Χρησιμοποίησα το printerpix τελικά. Νομίζω είμαι ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα. Εύκολο on-line περιβάλλον δημιουργίας του άλμπουμ, γρήγορη εκτύπωση και αποστολή. Με χάλασε λίγο ότι έβγαλε κάποια έξτρα κόστη στο τέλος, ένα για σελίδες πολυτελείας και ένα για κάποιες έξτρα σελίδες που είχε το άλμπουμ που έφτιαξα σε σχέση με τις σελίδες που είχα διαλέξει στην αρχή.

Ευχαριστώ λοιπόν για την πρόταση. Είχα σκοπό να χρησιμοποιήσω κάποια εταιρία στην Ελλάδα για να το στείλω κατευθείαν στους γονείς, όμως κέρδισε η ευκολία του printerpix. Την επόμενη φορά ίσως δοκιμάσω κάτι στην Ελλάδα.

Το αποτέλεσμα:
IMG_3271.JPG
IMG_3272.JPEG
IMG_3273.JPEG
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Χρησιμοποίησα το printerpix τελικά. Νομίζω είμαι ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα. Εύκολο on-line περιβάλλον δημιουργίας του άλμπουμ, γρήγορη εκτύπωση και αποστολή. Με χάλασε λίγο ότι έβγαλε κάποια έξτρα κόστη στο τέλος, ένα για σελίδες πολυτελείας και ένα για κάποιες έξτρα σελίδες που είχε το άλμπουμ που έφτιαξα σε σχέση με τις σελίδες που είχα διαλέξει στην αρχή.

Ευχαριστώ λοιπόν για την πρόταση. Είχα σκοπό να χρησιμοποιήσω κάποια εταιρία στην Ελλάδα για να το στείλω κατευθείαν στους γονείς, όμως κέρδισε η ευκολία του printerpix. Την επόμενη φορά ίσως δοκιμάσω κάτι στην Ελλάδα.

Το αποτέλεσμα:
View attachment 315696 View attachment 315697 View attachment 315698
Πολύ ωραία ιδέα το οικογενειακό άλμπουμ για δωράκι! Έχω φτιάξει μόνο για ταξίδια πριν καιρό και τώρα έχω σταματήσει, αλλά μου χτύπησε καμπανάκι με το μήνυμά σου. 😉 Ευχαριστώ!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.341
Likes
14.203
Χρησιμοποίησα το printerpix τελικά. Νομίζω είμαι ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα. Εύκολο on-line περιβάλλον δημιουργίας του άλμπουμ, γρήγορη εκτύπωση και αποστολή. Με χάλασε λίγο ότι έβγαλε κάποια έξτρα κόστη στο τέλος, ένα για σελίδες πολυτελείας και ένα για κάποιες έξτρα σελίδες που είχε το άλμπουμ που έφτιαξα σε σχέση με τις σελίδες που είχα διαλέξει στην αρχή.

Ευχαριστώ λοιπόν για την πρόταση. Είχα σκοπό να χρησιμοποιήσω κάποια εταιρία στην Ελλάδα για να το στείλω κατευθείαν στους γονείς, όμως κέρδισε η ευκολία του printerpix. Την επόμενη φορά ίσως δοκιμάσω κάτι στην Ελλάδα.

Το αποτέλεσμα:
View attachment 315696 View attachment 315697 View attachment 315698
Για Ελλάδα προτείνω αυτό που έχει ήδη αναφερθεί στο άλλο θέμα.

https://www.myikona.gr/
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
IMG_20200521_090521.jpg
IMG_20200521_090502.jpg

Ένα μικρό κηπακι.Δύσκολα τα πράγματα γιατί το φυτώριο είναι στο διπλανό δήμο και για να πας εκεί ,πας παράνομα.
Έχει ακόμα δουλειά,αλλά θα τελειώσει σύντομα.
 
Last edited:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.316
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Χρησιμοποίησα το printerpix τελικά. Νομίζω είμαι ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα. Εύκολο on-line περιβάλλον δημιουργίας του άλμπουμ, γρήγορη εκτύπωση και αποστολή. Με χάλασε λίγο ότι έβγαλε κάποια έξτρα κόστη στο τέλος, ένα για σελίδες πολυτελείας και ένα για κάποιες έξτρα σελίδες που είχε το άλμπουμ που έφτιαξα σε σχέση με τις σελίδες που είχα διαλέξει στην αρχή.

Ευχαριστώ λοιπόν για την πρόταση. Είχα σκοπό να χρησιμοποιήσω κάποια εταιρία στην Ελλάδα για να το στείλω κατευθείαν στους γονείς, όμως κέρδισε η ευκολία του printerpix. Την επόμενη φορά ίσως δοκιμάσω κάτι στην Ελλάδα.

Το αποτέλεσμα:
View attachment 315696 View attachment 315697 View attachment 315698
Πόσο κόστισε αυτό αν επιτρέπεται;
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Πόσο κόστισε αυτό αν επιτρέπεται;
Περίπου 40 λίρες. 30 για το Hardcover photobook 60 σελίδων + 7.5 για premium quality χαρτί + 3 για κάποιες έξτρα σελίδες που προκύψαν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.825
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom