ΗΠΑ Γνώμες για ΝΥ-Φλόριντα-Καραϊβική

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Στο Ορλάντο έχω πάει 2 φορές και ακόμα δεν έχω καταλάβει που είναι η πόλη. αν δε σου αρέσουν τα θεματικά πάρκα δεν υπάρχει λόγος να βρεθείς εκεί. ακόμα και το universal studios είναι πλέον κάπως ξεπερασμένο κατα τη γνώμη μου απο άποψη τεχνολογίας. πήγα seaworld και magic kingdom (ίδιο και απαράλλαχτο με το eurodisney) μια και βρέθηκα εκεί αλλά πέρα απο κάποια γρήγορα τραινάκια το υπόλοιπο είναι μόνο για παιδιά. κάπως καλύτερο το epcot και μακράν πιο ενδιαφέρον το κανάβεραλ
 

Sulita

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ποιός ξέρει?
Ταξίδι-Όνειρο
παντού...σ΄όλο τον κόσμο
Καλωσήλθες κατ' αρχήν. Ξεκίνα να γράφεις την ταξιδιωτική ιστορία σου και περίγραψέ μας τα πάντα με λεπτομέρειες. Έτσι θα βοηθηθούν πολλοί.

Στο Ορλάντο μείνατε στην πόλη ή στην Ντίσνευλαντ?
Σ΄ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Θα γράψω με την πρώτη ευκαιρία λεπτομέρειες.
Στο Ορλάντο μείναμε στο Omni Championsgate Orlando Hotels | Orlando Golf Resorts | ChampionsGate - Omni Hotels
απ΄όπου πηγαίναμε στα πάρκα με δωρεάν μεταφορά.
 

harmim

Member
Μηνύματα
56
Likes
9
Στο Ορλάντο έχω πάει 2 φορές και ακόμα δεν έχω καταλάβει που είναι η πόλη. αν δε σου αρέσουν τα θεματικά πάρκα δεν υπάρχει λόγος να βρεθείς εκεί. ακόμα και το universal studios είναι πλέον κάπως ξεπερασμένο κατα τη γνώμη μου απο άποψη τεχνολογίας. πήγα seaworld και magic kingdom (ίδιο και απαράλλαχτο με το eurodisney) μια και βρέθηκα εκεί αλλά πέρα απο κάποια γρήγορα τραινάκια το υπόλοιπο είναι μόνο για παιδιά. κάπως καλύτερο το epcot και μακράν πιο ενδιαφέρον το κανάβεραλ
Ποσες ημερες χρειαζεται καποιος γιαυτα που αναφερεις?Θα ειμαι Νεα Υορκη πιο πριν και λεω να κατεβω και στα περιξ του Ορλαντο...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom