Γνώμες για couchsurfing

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
Κ εγώ το φοβάμαι αυτό το couchsurfing αν κ θέλω να το ξεκινήσω κάποια στιγμή :/ .. Το καλύτερο πράγμα, αυτό της επικοινωνίας με ντόπιους και γιατί όχι τρομερες φιλίες μπορεί να προκύψουν έτσι ... @Dina Z άστα αυτά με την ηλικία εσύ, μια χαρά είσαι! Βάλε το συζηγο στο τρύπακι κ πες αντί για ξενοδοχείο που θα πλήρωνες πάρε μου μια τσάντα :bleh: ξέρετε εσείς οι γυναίκες χάχα (σορρυ για το off topic) :innocent:
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
οπως λενε και τα παιδια παραπανω, με στοιχειωδης λογικη και προφυλαξεις ειναι μια πολυ ενδιαφερουσα εμπειρια. Μεχρι πριν καποια χρονια ημουν ενας εκ των ambassador της Αθηνας, πριν γινει public εταιρεια με αποτελεσμα να σπασμουμε παρα πολλοι που ειμασταν εκει, και εχω φιλοξενησει και ξεναγησει αρκετους ανθρωπους που βρεθηκαν εδω. Τα τελευταια χρονια, το χρησιμοποιω ωστε να δικτυώνομαι με ντοπιους στα μερη που πηγαινω και ειτε να μαθαινω καλα tipsvπου δεν προκειται ποτε να βρω στα διαφορα φορουμς ειτε να βρεθω σε gatherings με ντοπιους. Ανεπαναληπτη εμπειρια να βρεθεις πχ σε μια πολη της Αφρικης και να βλεπεις πραγματα με την οπτικη ενος Local.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
οπως λενε και τα παιδια παραπανω, με στοιχειωδης λογικη και προφυλαξεις ειναι μια πολυ ενδιαφερουσα εμπειρια. Μεχρι πριν καποια χρονια ημουν ενας εκ των ambassador της Αθηνας, πριν γινει public εταιρεια με αποτελεσμα να σπασμουμε παρα πολλοι που ειμασταν εκει, και εχω φιλοξενησει και ξεναγησει αρκετους ανθρωπους που βρεθηκαν εδω. Τα τελευταια χρονια, το χρησιμοποιω ωστε να δικτυώνομαι με ντοπιους στα μερη που πηγαινω και ειτε να μαθαινω καλα tipsvπου δεν προκειται ποτε να βρω στα διαφορα φορουμς ειτε να βρεθω σε gatherings με ντοπιους. Ανεπαναληπτη εμπειρια να βρεθεις πχ σε μια πολη της Αφρικης και να βλεπεις πραγματα με την οπτικη ενος Local.
Είναι εύκολο να μας διευκρινίσεις τι σημαίνει public εταιρεία;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ε εισηγμένη στο χρηματιστήριο. Και λοιπόν;
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
Ε εισηγμένη στο χρηματιστήριο. Και λοιπόν;
Καλημερα,
οσοι ηταν παλια μελη σε διαφορες πολεις η ambassadors, οσο η ιδεα και η κοινοτητα ηταν στα πλαισια μιας ωραιας ουμανιστικης ιδεας συμμετειχαν. Μολις εγινε εταιρεια εισηγμενη στο χριματιστηριο, ενα πολυ μεγαλο μερος αυτων των ανθρωπων σταματησαν να συμμετεχουν. Απλα ανεφερα ενα γεγονος που συνεβει, τιποτα παραπανω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.476
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom